Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir.

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Aydar

xFanatik
Kullanıcı
Bugünlerde bu hata vermeye başladı her yerde ya bunu nasıl düzeltebilirim.

Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir.

Çözümü:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Çözüldü Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir.

Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir.
Web tarayıcısında bu durumda iken ne hata alıyorsunuz peki ? Bu hata Mesajı sorunun kaynağını bulmakta Yardımcısı olabilir,

Aynı hatayı ben de alıyorum, nasıl düzeltebilirim.

Web tarayıcısında bu durumda iken ne hata alıyorsunuz peki ? Bu hata Mesajı sorunun kaynağını bulmakta Yardımcısı olabilir,

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Kullandığınız tarayıcının cookies tüketimi ile alakalı. Tek yapmanız gereken adımları;
Chrome> Ayarlar >Gizlilik
ve sonra
Tarama verilerini temizle'ye dokunun.
tüm zamanlar'a basıp silin.

uzun süredir bu sorun benim de başıma gelmekteydi cookiesleri silip rahat 1,5 ay rahatça takıldım.

Eklentileri hepsini devre dışı alarak bir deneyin. Çerezler silmekle bu iş baş edilmez..Kodlar çalışsın bizmi çalışcez :)

Eklentileri hepsini devre dışı alarak bir deneyin. Çerezler silmekle bu iş baş edilmez..Kodlar çalışsın bizmi çalışcez :)
Benim sitede 120 adet eklenti var şimdi ben hepsini kullanıyorum, Devre dışı bırakmam imkansız. Ancak siteyi bakıma alınca kapatma imkanım oluyor.

Aynı sorun var. Bunun sebebi ve kalıcı çözümü nedir? Site sahipleri bir çözüm bulabilirler belki ama kullanıcılar içerik olustururken bunu önemsemezler. kullanıcı kaybetbettirecek bir durum

• Beğen
Tepkiler: Sis
Aynı sorun var. Bunun sebebi ve kalıcı çözümü nedir? Site sahipleri bir çözüm bulabilirler belki ama kullanıcılar içerik olustururken bunu önemsemezler. kullanıcı kaybetbettirecek bir durum
Çok fazla girişlerden kaynaklı ve bir süre sonra çerezlerini yenilenmediğini görebiliriz. Çerezlerin yenilenmediğinden dolay böyle hatalar hep karşımıza çıkabilir. Bu Yüzden hangi browser kullanıyorsanız. Onun Çerezlerini temizlemek ve en kolay yöntem olarak dns değiştirerek temizleme işlemi yapabilirsiniz.

Çok fazla girişlerden kaynaklı ve bir süre sonra çerezlerini yenilenmediğini görebiliriz. Çerezlerin yenilenmediğinden dolay böyle hatalar hep karşımıza çıkabilir. Bu Yüzden hangi browser kullanıyorsanız. Onun Çerezlerini temizlemek ve en kolay yöntem olarak dns değiştirerek temizleme işlemi yapabilirsiniz.
hocam çerezlerle iligili değil hiç bir şekilde düzlmiyor. biraz araştırdım cloudflare kaynaklıymış kaldırmıştım. çözümü ingilizce sitelerde de bulamadım maalesef

• Beğen
Tepkiler: Sis

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.