Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Hangi hosting şirketini kullanıyorsunuz?

Önermiş olduğunuz yere baktım, vermiş olduğu hizmet özellikleri ile istemiş olduğu ücretler çok pahalı. Ücretsiz Alan Adı, SSL Sertifikası gibi özellikler hiçbir şey yok. En alt paketi yıllık 250 TL. SSL gibi, Alan Adı gibi hizmetleri olsa düşünmeden alırdım. Bu sebep ile içerisinde bunları bulunduran fakat fiyatı 300 TL bile olsa tercih edilecek bir firma arıyorum.
Ücretli SSL mi kullanmak istiyorsunuz.???

Lets Encry gibi SSL hizmetleri CPANEL-PLESK gibi panellerde ücretsiz olarak mevcut.

Sürekli cPanel ile işiniz olmuyorsa bir çok işlemi SSH ile gerçekleştirerek cPanel lisansı almadan devam edebilirsiniz.

Önermiş olduğunuz yere baktım, vermiş olduğu hizmet özellikleri ile istemiş olduğu ücretler çok pahalı. Ücretsiz Alan Adı, SSL Sertifikası gibi özellikler hiçbir şey yok. En alt paketi yıllık 250 TL. SSL gibi, Alan Adı gibi hizmetleri olsa düşünmeden alırdım. Bu sebep ile içerisinde bunları bulunduran fakat fiyatı 300 TL bile olsa tercih edilecek bir firma arıyorum.
Ek olarak ücretsiz SSL sertifikası Let’s Encrypt hemen hemen bütün panellerde mevcut. Basit bir şekilde kurulumu yapılabilir.

Yorumlar için teşekkürler. Arkadaşlar daha önce goodady aldığım hosting baktım. Fakat bahsettiğiniz alanı göremedim. kurulum yapılacak bir alan göremedim.

Yorumlar için teşekkürler. Arkadaşlar daha önce goodady aldığım hosting baktım. Fakat bahsettiğiniz alanı göremedim. kurulum yapılacak bir alan göremedim.
Hosting paketlerinde ücretsiz ssl ibaresi yoksa alan pasif konumdadır. Godaddy siteground gibi firmalarda paket içeriği detaylıca yazar. Hasan mehmet hosting te ücretsiz olan lets encrypti her paketlerinde veriyorlar

Hosting paketlerinde ücretsiz ssl ibaresi yoksa alan pasif konumdadır. Godaddy siteground gibi firmalarda paket içeriği detaylıca yazar. Hasan mehmet hosting te ücretsiz olan lets encrypti her paketlerinde veriyorlar

Aldığım godaddy pakette yok. Arkadaşlar her cPanelde var ücretsiz kurabilirsin demişler. Bu sebep ile söyledim yoksa üçretsiz SSL filan mevcut değil pakette.

Peki LaDezs LaDezs arkadaşımızın Hosting paketinde mevcut mu onu bir netleştiremedim tam olarak.

Hostingerin xeon silver cpulu güzel clusterları vardır iyi firmadır
Diğer soruya gelecek olursak ladezs ile iletişime geçin yardımcı olacaklardır.

Fetih Tim Fetih Tim
inceliyorum, Ne kadar zamandır kullanıyorsunuz. Ayrıca Türkiye Lokasyonlu sunumu kullanıyorlar yoksa Yurtdışımı, Türkiye üzerinden erişim olacak bir site için, sizce lokasyon önemi varmı.

bi0sdaddy bi0sdaddy
Kendisi iletişim kuruyorum hemen. Teşekkürler.

Fetih Tim Fetih Tim
inceliyorum, Ne kadar zamandır kullanıyorsunuz. Ayrıca Türkiye Lokasyonlu sunumu kullanıyorlar yoksa Yurtdışımı, Türkiye üzerinden erişim olacak bir site için, sizce lokasyon önemi varmı.

bi0sdaddy bi0sdaddy
Kendisi iletişim kuruyorum hemen. Teşekkürler.
Yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum her türlü yardım ve destekde bulunuyorlar. Benim için lokasyonun pek bir önemi yok.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.