Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Görünümü Nasıl Sağlarım ?

Nasıl yani tasarım olarak mı yoksa sitenizde çevrimiçi üyeler kısmını falan göremedim bunları mı eklemek istiyorsunuz _?

Nasıl yani tasarım olarak mı yoksa sitenizde çevrimiçi üyeler kısmını falan göremedim bunları mı eklemek istiyorsunuz _?
Sanırım ziyaretçilere gözükmüyor + tasarım olarak sormuştumda bir de ben aslında farklı bir tema kullanıyorum mesela bu forumda mobile de girsen üstte sağ kısımda mesaj ve bildirim kısmı çıkıyor ama bende ki temada mobilde sol menüde çıkıyor nasıl taşırım

Tasarım olarak

Admin CP - Görünüm ve diller - şablonlar - extra.less şablonuna girip bu kodu eklerseniz renkler değişecektir. İstediğiniz rengi ayarlayabilirsiniz.

.block-minorHeader { background: #073251; }

Çevrim içi üyeleri görebilmek içinde

Admin CP - görünüm ve diller - Widget yöneticisi giriniz sağ üsten widget ekle butonuna basınız.

1581629043373.png
Çevrimiçi üyeleri seçtikten sonra

1581629089786.png

Bu şekilde ekleyebilirsiniz. Maalesef son dedikleriniz bildirim olayı hakkında bilgim yok :(

Tasarım olarak

Admin CP - Görünüm ve diller - şablonlar - extra.less şablonuna girip bu kodu eklerseniz renkler değişecektir. İstediğiniz rengi ayarlayabilirsiniz.

.block-minorHeader { background: #073251; }

Çevrim içi üyeleri görebilmek içinde

Admin CP - görünüm ve diller - Widget yöneticisi giriniz sağ üsten widget ekle butonuna basınız.

Ekli dosyayı görüntüle 9909
Çevrimiçi üyeleri seçtikten sonra

Ekli dosyayı görüntüle 9910

Bu şekilde ekleyebilirsiniz. Maalesef son dedikleriniz bildirim olayı hakkında bilgim yok :(
Çok teşekkür ederim :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.