Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Görsel ekleyemiyorum

hopena

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, konuya görsel ekliyorum "Tam Resim" e basıyorum fakat görsel eklenmiyor. yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

1656000172696.png

Sorunu tam olarak incelemeden bir şey söylemek zor. Özelden giriş gönderirseniz bakabilirim.

Farklı bir yerden bağlantı yolu ile eklemeye çalışıyorsunuz sanırım. Bağlantı html bir içerik döndürüyorsa xenforo bunu kabul etmez. Farklı bir siteden bağlantı alarak deneyin.

Farklı bir yerden bağlantı yolu ile eklemeye çalışıyorsunuz sanırım. Bağlantı html bir içerik döndürüyorsa xenforo bunu kabul etmez. Farklı bir siteden bağlantı alarak deneyin.
görseli normal indirip yüklemeyi deniyorum fakat gene olmuyor.

konu günceldir, hayla çözümünü bulamadım. yardımcı olabilecek arkadaş varsa bakabilirse sevinirim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.