Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Google sitemi güncellemiyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Minojor

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar, Mybb'den Xenforoya geçiş yaptım fakat 5 gün geçmesine rağmen
2 adam forum yazıp arattığımda aşağıdaki resim çıkıyor ( Eski forum bilgilerine aittir ) Ekran Alıntısı.PNG
Bu arada xenforo'nun sitemapını aktardım ve sitemde 2 adet uygulama yüklü Wordpress - Xenforo
bunlar seo çakışması olabilirmi nasıl çözebilirim, ?

1- Robots.txt engeli olup olmadığını kontrol et.
2- yönlendirme için eklenti ya da rota filtreleri kullanın .htaccesden de düzenleme yapılabilir (mybb'i urllerini bilmiyorum)
3- Düzenli olarak index gönderin
4- Çeşitli sayfaları düzenli olarak google gibi getirip index'e eklenmesini isteyin
5- 5** ve 404 hatalı sayfalar için tekrar yönlendirme yapıp, eski url için getir ve oluştur diyip dizine ekleyin.

beklersen çok üzün sürer, düzenli olarak takip edersen ortalama 30-40 gün içerisinde sorunun kalmaz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.