Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Google sitemi güncellemiyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Minojor

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar, Mybb'den Xenforoya geçiş yaptım fakat 5 gün geçmesine rağmen
2 adam forum yazıp arattığımda aşağıdaki resim çıkıyor ( Eski forum bilgilerine aittir ) Ekran Alıntısı.PNG
Bu arada xenforo'nun sitemapını aktardım ve sitemde 2 adet uygulama yüklü Wordpress - Xenforo
bunlar seo çakışması olabilirmi nasıl çözebilirim, ?

Mybb'deki eski linklerinizi tam anlamıyla yönlendiremediyseniz (Seo vs yazılımı kullanıyorsanız genelde yönlenmiyor) linklerin yenilenmesi bir hafta da olmaz. Bunun için bir kaç ay beklemeniz gerekecek. 5-6 ayda yenilendiğine bile şahit oldum. Ayrıca wordpress/xenforo sitemap çakışması olmaz.

peki şimdi hızlandırmak için ne yapabilirim, Google'ye bildirim gönderebilme şansım varmı vs ?

Çok üzücü ve hayal kırıklığı oldu benim için, Minecraft Türkiyenin daha iyi biryerlere gelmesi için xenForo sistemine geçmiştim, neyse yapabilecek birşey yoksa beklemek en iyisi Teşekkürler.

Çok üzücü ve hayal kırıklığı oldu benim için, Minecraft Türkiyenin daha iyi biryerlere gelmesi için xenForo sistemine geçmiştim, neyse yapabilecek birşey yoksa beklemek en iyisi Teşekkürler.

XenForo yazılımına geçmeniz doğru bir karar. Çabuk toparlayacaktır merak etmeyin. Siteyi sürekli güncel tutmanız daha hızlı toparlanmasını sağlar.

Eski url yapisini xenforo uygun sekilde
Yonlendirme yapmamissiniz.
Bu sekilde ciddi hit kaybi yasarsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.