Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Google sitemap HTTP hatası

onurhantavukcu

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://afrm.com.tr
Merhabalar,

3 - 4 ay öncesine kadar domain değiştirdim. Google Search Consoleye bakıyorum ancak sitemap dosyası getirilmedi hatası alıyorum. Oysaki sitemap.xml ve sitemap.php dosyası açılıyor. Sorun ne olabilir ?

Google destek, r10, xenforo global, xgt her yeri konu açtım sordum çözüm olmadı. Db yedeğini al konuları sil sitemapı yeniden olustur sorunsuzca okunduğunu göreceksin. :) aynen dediğin gibi bunun nedeni url sayısı

Google destek, r10, xenforo global, xgt her yeri konu açtım sordum çözüm olmadı. Db yedeğini al konuları sil sitemapı yeniden olustur sorunsuzca okunduğunu göreceksin. :) aynen dediğin gibi bunun nedeni url sayısı
Abi url sayısı ne alaka .. kocaman google url sayısına mı takılır.. yazık günah silmesin onun bir yolu mutlaka vardır..

url sayısından kaynaklı bir sorun, url lerı sılmesın ztn bu aslında cozum değil ben sadece bu sekılde cozdum onu demek ıstedım ayrıca url lerı sılsın derken deneme amaclı dedım url lerı sılınce sitemapın anında okundugnu gorecek. hatta ben bu sekılde yaptım sıldım sıtemaı yenıden olusturdum dedım okudu sonra db yi gerı yukedım yıne okumadı :)

/admin.php?logs/sitemap/

bu kısımdan url sayını takıp edebılırsın.

bu ılk sayfası daha 95k dan 3k ya dusurdum. ben sıldım ıkısıde yenı forumdu alıntı ıcerktı yenı domaine yatırım yapmıstım sıldım.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2022-11-14 094909.jpeg
    Ekran görüntüsü 2022-11-14 094909.jpeg
    112.8 KB · Görüntüleme: 4

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.