Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Google news

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

faik

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba arkadaşlar sitemiz google news ekleme imkanım varmı acaba

Çözüldü Google news

Kişisel bir blog veya bir forum haber sitesi olarak google news kaydınızı yapamazsınız. SDN'den örnek veriyorsunuz. SDN çalışanlarında basın kartı var yani adamlar gazetecilik yapıyorlar. Ne yapıyorlar peki? "Teknoloji Haberleri" yayınlıyorlar. SDN haber sitesi mi? Evet; SDN Teknoloji haber sitesidir. Haber sitesinde nasıl teknoloji haberleri yayınlanıyorsa SDN bu işi sadece teknoloji haberleri olarak ele alıyor. SDN bir şirket mi? Evet. Editörleri var mı var? Hukuk danışmanları var mı? Evet. Yeri, yurdu, adresi belli mi evet. Sitesi haber içerikli mi evet. Sitesi Haber içeriğe el verişli mi o da evet. Sub domain ile ana sitesinde forum kurmuş ve barındırabilir. Eğer özgün içerik üretiyorlar ise, google news şartlarınıda...
makaleyi biliyorum xenforo yazılımı olarak başvuru yapan varmı yapsam kabul edilirmi onu örenmek istedim

Kabul edilmez. Haber sitenizin olması lazım. Özel olarak kodlanmış bir script veya hazır haber scriptleri alabilirsiniz. Editörlerinizin, avukatınızın, mali müşavirinizin, genel yayın yönetmeninizin gibi uzar gider bir çok kriteri var. Köşe yazarları bölümleri vs bir çok istekleri var. Forum sitesini haber sitesi olarak kabul etmezler.

Kabul edilmez. Haber sitenizin olması lazım. Özel olarak kodlanmış bir script veya hazır haber scriptleri alabilirsiniz. Editörlerinizin, avukatınızın, mali müşavirinizin, genel yayın yönetmeninizin gibi uzar gider bir çok kriteri var. Köşe yazarları bölümleri vs bir çok istekleri var. Forum sitesini haber sitesi olarak kabul etmezler.
teşekkür ederim bilginiz için

net0n üstada katılıyorum wp tabanlı siteleri veya haber yazılımı yapan siteler var misal gazi soft gibi bunlardan birini kulanıp hakkındayada iyi seyler editörler avukatını falan yazarsan konularıda newse göre ayar yaparsan direk kabul eder yani sıkıntısız hemde benim sitemin biri yandex news kayıtlıydı yandex tüm siteleri sildi kayıt yaptırmıyor

net0n üstada katılıyorum wp tabanlı siteleri veya haber yazılımı yapan siteler var misal gazi soft gibi bunlardan birini kulanıp hakkındayada iyi seyler editörler avukatını falan yazarsan konularıda newse göre ayar yaparsan direk kabul eder yani sıkıntısız hemde benim sitemin biri yandex news kayıtlıydı yandex tüm siteleri sildi kayıt yaptırmıyor
Elimde te bilişim yazılım vardı satışa çıkardım ben sadece xenforo yazılım kabul ediyormu etmiyor mu onu öğrenmek istedim

te bilişimin her şeyini kabul ediyor xenforodan haber sitesi olmaz yani forum tabanlı siteleri hocam kabul edmez google yandexte oluyordu bizim Türler çalısıyor mail atıyorduk kabul ediyorlardı bize diyorlardı sitemap ı yandexe göre ayarla ayarlıyor veriyorduk kabul ediyorlardı google cok zor bir sistem birde news zaten artık spam dolu zor bir sektör

te bilişimin her şeyini kabul ediyor xenforodan haber sitesi olmaz yani forum tabanlı siteleri hocam kabul edmez google yandexte oluyordu bizim Türler çalısıyor mail atıyorduk kabul ediyorlardı bize diyorlardı sitemap ı yandexe göre ayarla ayarlıyor veriyorduk kabul ediyorlardı google cok zor bir sistem birde news zaten artık spam dolu zor bir sektör

Shiftdelete de haber sitesi değil? Haber sitesi mi? Teknoloji sitesi! Forum olsun bloglama olsun ikiside Google News bölümünde çıkıyor. Bence size bunu kim söylemişse yalan söylemiş. Konuyu biraz daha incelemenizi rica ediyorum

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.