Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Google news

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

faik

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba arkadaşlar sitemiz google news ekleme imkanım varmı acaba

Çözüldü Google news

Kişisel bir blog veya bir forum haber sitesi olarak google news kaydınızı yapamazsınız. SDN'den örnek veriyorsunuz. SDN çalışanlarında basın kartı var yani adamlar gazetecilik yapıyorlar. Ne yapıyorlar peki? "Teknoloji Haberleri" yayınlıyorlar. SDN haber sitesi mi? Evet; SDN Teknoloji haber sitesidir. Haber sitesinde nasıl teknoloji haberleri yayınlanıyorsa SDN bu işi sadece teknoloji haberleri olarak ele alıyor. SDN bir şirket mi? Evet. Editörleri var mı var? Hukuk danışmanları var mı? Evet. Yeri, yurdu, adresi belli mi evet. Sitesi haber içerikli mi evet. Sitesi Haber içeriğe el verişli mi o da evet. Sub domain ile ana sitesinde forum kurmuş ve barındırabilir. Eğer özgün içerik üretiyorlar ise, google news şartlarınıda...
Shiftdelete de haber sitesi değil? Haber sitesi mi? Teknoloji sitesi! Forum olsun bloglama olsun ikiside Google News bölümünde çıkıyor. Bence size bunu kim söylemişse yalan söylemiş. Konuyu biraz daha incelemenizi rica ediyorum
teşekkür ederim bunla ilgili bilginiz varmı

Shiftdelete https te kulanmıyor hocam :) google için sadece bizim sitelerimizmi önemli :) 30 defa mail geldi googleden https kulanmamız için Shiftdelete harici baska bir örnegi yoktur ha susekilde olmustur önce blogu yani anasitedeki kateler eklenmiş ve bu arada forumuda ekleyip iteklemiş olabilirler googleye ana sitesitesi forum tabanlı olan hic bir siteyi kabul etmez

Kişisel bir blog veya bir forum haber sitesi olarak google news kaydınızı yapamazsınız. SDN'den örnek veriyorsunuz. SDN çalışanlarında basın kartı var yani adamlar gazetecilik yapıyorlar. Ne yapıyorlar peki? "Teknoloji Haberleri" yayınlıyorlar. SDN haber sitesi mi? Evet; SDN Teknoloji haber sitesidir. Haber sitesinde nasıl teknoloji haberleri yayınlanıyorsa SDN bu işi sadece teknoloji haberleri olarak ele alıyor. SDN bir şirket mi? Evet. Editörleri var mı var? Hukuk danışmanları var mı? Evet. Yeri, yurdu, adresi belli mi evet. Sitesi haber içerikli mi evet. Sitesi Haber içeriğe el verişli mi o da evet. Sub domain ile ana sitesinde forum kurmuş ve barındırabilir. Eğer özgün içerik üretiyorlar ise, google news şartlarınıda karşılamışlar ise sıkıntı yok. Belki bazıları bilmez ama acunn medyanında bir zamanlar forum yazılımı vardı ve sub domainde çalıştırabiliyordu. Aynı şekilde webtekno.com'da site içerisinde forum yazılımı barındırıyor ama subdomain ile ana siteye bağlamış durumda. Yani arkadaşlar, sapla samanı birbirine karıştırmayın. Bunlar teknoloji haber siteleridir ve özgün içerik üreten sitelerdir ve onlarca çalışanı vardır.

Çözüm
xenforo sitem google news onayı aldı arkadaşlar.
Sanırım politikalarında değişiklik felan oldu N netron

Ama ilk başvuruda kabul ettiler. sistem xenforo 2.1.10

google-news.png

N netron üstadın dediklerininin hepsini okudum .Googlenin sizden istediği kriterler var bunlar eksiksiz bir şekilde yerine getirilmeli.
Aksi takdirde onay almak gerçekten zor r10 üzerinden news konularına bakabilirsiniz onay almak için çok iyi bir alt yapınızın ve googlenin sizden istediği şartları yerine getirmeniz gerekiyor.

Daha önce forum sistemlerinin bende onay aldığına hiç denk gelmedim ama sanırım forumları almama politikasında düzenleye gitmiş olabilirler ki benim siteyi busebeple kabul etmiş olabilirler.

Googlenin tüm servisleri onaylar vs,sabır ve emek isteyen bir süreçten geçiyor.
Kayıt olmak ve onay almak isteyen arkadaşlar inşallah başarırlar .

Sitemizi Google news üzerinden takip ederseniz sevinirim.

N netron üstadın dediklerininin hepsini okudum .Googlenin sizden istediği kriterler var bunlar eksiksiz bir şekilde yerine getirilmeli.
Aksi takdirde onay almak gerçekten zor r10 üzerinden news konularına bakabilirsiniz onay almak için çok iyi bir alt yapınızın ve googlenin sizden istediği şartları yerine getirmeniz gerekiyor.

Daha önce forum sistemlerinin bende onay aldığına hiç denk gelmedim ama sanırım forumları almama politikasında düzenleye gitmiş olabilirler ki benim siteyi busebeple kabul etmiş olabilirler.

Googlenin tüm servisleri onaylar vs,sabır ve emek isteyen bir süreçten geçiyor.
Kayıt olmak ve onay almak isteyen arkadaşlar inşallah başarırlar .

Sitemizi Google news üzerinden takip ederseniz sevinirim.

Benim yazdığım yazı tarihi 2017.

2019 - 2020 tarihinde bir güncelleme gelmiş, şu an nedir ne değildir inanın bilmiyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.