Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Google indekslerinde görünen ismi nasıl değiştirebilirim?

ByFataLTR

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba herkese.
Xenforo tabanlı forum sitem var. Alan adının ana dizininde forum kurulu. Bu forum sitesine /blog olarak wordpress tabanlı blog kurulumu yaptım. Wordpress ayarlarında site ismini Alfaloji Blog olarak ayarladım. Wordpress ayarlarının herhangi bir yerinde Forum ibaresi yer almasa da google aramalarında Blog -Forum olarak görünüyor. Veritabanları ortak değil ayrı ayrı veritabanlarına kurulum yaptım. Otomatik olarak forumun ismini blogdaki makalelerin başlığına ekliyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Örnek:

5810
5811

Ugur Ugur netr0n netr0n eTiKeT™ eTiKeT™ mkucuksari mkucuksari

Son düzenleme:
Buna bişey yapamazsınız zamanla linkler oturacaktır.

Buna bişey yapamazsınız zamanla linkler oturacaktır.
Abi kendimi tam olarak ifade edemedim sanırım. Ana dizinde forum kurulu, otomatik olarak forumun ismi blogdaki yazıların başlığına ekleniyor googlede indekslenirken.
Sanırım xenforonun dosyalarında forum ismini otomatik olarak titleye ekleyen bir kod var.

Ben anladım da siz anlayamadınız. Zamanla düzelecektir bu durum :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.