Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? google adsense nasıl eklerim

HDFatih

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
google reklamlarını eklemek istiyorum nasıl yapabilirim

Nasıl yapılır ? google adsense nasıl eklerim

Şimdi tekrar hesabınıza girip, reklam oluşturmalısınız. Eğerki reklam oluşturamıyorsanız siteniz ekli değildir. Site ekle kısmından site ekledikten sonra size verilen kodu. Şablonlarda "PAGE_CONTAINER" şablonunu aratıp <head> tagları arasına ekleyin. Sonrada 3 ile 5 gün yada 10 gün bekleyin onaylandığında yazarrsanız yardımcı oluruz.
1619202794095.png
sizde de bu şekilde olması lazım sonrasında ekleyebilirsiniz. Alanları belirttiğiniz taktirde

adsense hesabınız var mı? Hesabınıza girip reklam oluşturacaksınız? sonra buradaki yerlere ekliceksiniz Adsenseniz onaylı mı ?

adsense hesabınız var mı? Hesabınıza girip reklam oluşturacaksınız? sonra buradaki yerlere ekliceksiniz Adsenseniz onaylı mı ?
adsense hesabım eskidir eskiden wordpress kullanıyordum tabi blog sitesi açmıştım o zamanlar reklam eklemiştim

Şimdi tekrar hesabınıza girip, reklam oluşturmalısınız. Eğerki reklam oluşturamıyorsanız siteniz ekli değildir. Site ekle kısmından site ekledikten sonra size verilen kodu. Şablonlarda "PAGE_CONTAINER" şablonunu aratıp <head> tagları arasına ekleyin. Sonrada 3 ile 5 gün yada 10 gün bekleyin onaylandığında yazarrsanız yardımcı oluruz.

Çözüm
işte ben burayı yanlış yapmışım ilk başta gösterdiğiniz yere yapıştırdım hallediyorum birazdan bir fotoğraf göndereceğim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.