Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Google AdSense Hesap Onay Nasıl Yaparım

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

FatihAktaş

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://minecraft-alemi.ml
Hepinize selamlar benim sitem AdSense onaylı değil ve onaylamak istediğimde site onay kodumu nereye yazcağımla ilgili hiç bir fikrim yok bana yardım ede bilirmisiniz yalnız sözlerle anlamıyorum resimli anlatım yaparsanız sevinirim.

MusaPekel MusaPekel orayı inceledim amma anlayamadım tam siz anlata bilirmisiniz resimli olarak orada bir sürrü <head> var anlayamadım resimli anlatırsanız çok mutlu olurum

Efendim ilk </head> Tagının üstüne adsense onay kodunu yapıştırınız dilerseniz TeamViewer ile yardımcı olabilirim.

Hepinize selamlar benim sitem AdSense onaylı değil ve onaylamak istediğimde site onay kodumu nereye yazcağımla ilgili hiç bir fikrim yok bana yardım ede bilirmisiniz yalnız sözlerle anlamıyorum resimli anlatım yaparsanız sevinirim.

Ne Yazık Ki Adsense .tk .ml .ga .gq gibi free domainleri kabul etmemektedir siz kodu yapıştırıp başvursanız bile politika sorunu var diyecektir

• Beğen
Tepkiler: ne0

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.