Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü genişletmek için tıkla manuel yapma

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Dnz

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Kendim bir sayfa yaptım ama çok uzun oldu bunu yarısından kesmek istiyorum ve üstüne basınca açılsın istiyorum.
Aynı konu içinde alıntılama yaptığımızda "genişletmek için tıkla" yazısı çıkıyorda tıklayınca tamamını görüyoruz ya onun gibi yapmak istiyorum.
Bunun kodları vs nedir?
Ekran Alıntısı.JPG

Çözüldü genişletmek için tıkla manuel yapma

Ne için kullanacağınızı bilmiyorum ama aşağıdaki kodlar işinize yarayacaktır.

HTML:
<blockquote class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
    <div class="bbCodeBlock-content">
        <div class="bbCodeBlock-expandContent js-expandContent {{ $isIgnored ? 'is-ignored' : '' }}">
            İçerik bu alana gelecek
        </div>
        <div class="bbCodeBlock-expandLink js-expandLink"><a>{{ phrase('click_to_expand') }}</a></div>
    </div>
</blockquote>
Ne için kullanacağınızı bilmiyorum ama aşağıdaki kodlar işinize yarayacaktır.

HTML:
<blockquote class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
    <div class="bbCodeBlock-content">
        <div class="bbCodeBlock-expandContent js-expandContent {{ $isIgnored ? 'is-ignored' : '' }}">
            İçerik bu alana gelecek
        </div>
        <div class="bbCodeBlock-expandLink js-expandLink"><a>{{ phrase('click_to_expand') }}</a></div>
    </div>
</blockquote>

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.