Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Full Branding Removal Sürüm Lisans satılıktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jumanjy

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Lisans ile ilgili sorulara cevap verilmedi.Şüpheli davranışlar sergiliyorsunuz!
XenForo Sürümü: 2.x
Lisansın İlk Sahibiyim: Evet
Kalan Lisans Güncelleme Süresi: Ocak 2020
Lisans Transfer Edilebilir : Hayır eposta mail ile verılecektır.
Fiyat : 300 TL

50 Gün önce aldığım lisans full sürüm ihtiyactan dolayı satıyorum.

Hayır satılmadı.

Merhabalar, R10 üyeliğiniz var mı? R10 üzerinden alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Bir de xenforo.gen.tr 'de okuduğum kadarıyla;

Siz yeni aldığınız xenforo lisansını 120 gün boyunca transfer edemezsiniz. Eğer bir başkasından 120 günü doldurmayan bir lisans satın alırsanız bunun sorumluluğu tamamen size aittir. Eğer lisansın asıl sahibi ibrazda bulunursa siz xenforo.com’a lisans üzerinden herhangi bir hak iddia edemezsiniz.

Biraz riskli geliyor bana dürüst olmam gerekirse.

Maalesef r10 üyeliğim bulunmuyor. Risk herşeyde vardır hocam. Şimdi olmaz i, 120 Gün sonunda illa ki neticesinde ben bunu satarım zaten. 120 gün sonra alıcak kişi en az senin kadar şanslı yani fiyat bariz ortada. Güvenip güvenmemek sana kalmış birşey.

Branding Removal - $300
XenForo License - $160

2 ay önce $460 a aldığınız lisansı 300 TL ye satıyorsunuz, doğru mudur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.