Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ftp'ye ve Cpanel'e girebiliyorum ama siteye giremiyorum

mehmet19077

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar merhabalar herkese, 15 dakika önce siteye içerik girdim, sonrasında sayfayı yeniledim ekran dönüyor dönüyor sunucuya ulaşılamadı hatası alıyorum. Ftp'ye girmeye çalıştığımda girebiliyorum. Cpanel'e girmeye çalıştığımda girebiliyorum. Sorun ne olabilir size?

Arkadaşlar merhabalar herkese, 15 dakika önce siteye içerik girdim, sonrasında sayfayı yeniledim ekran dönüyor dönüyor sunucuya ulaşılamadı hatası alıyorum. Ftp'ye girmeye çalıştığımda girebiliyorum. Cpanel'e girmeye çalıştığımda girebiliyorum. Sorun ne olabilir size?
Site link gönderin bakalım

Hatalı addonlar yapabiliyor bazen, XenForo'da hiç rastlamadım ama MyBB'de çok başıma gelmişti.

Forumun yedeğini alıp XAMPP gibi programlarda çalıştırmayı deneyin, giriş yapabilecek misiniz?

Butür sorunlarda site linkinide paylaşınki net bir cevap verelim

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için. Site şuanda açılmış. Anlamadığım bir şey var sanırım benim site part time çalışıyorum geceleri çok yoğun çalışmayı sevmiyor :D Gece olunca gidiyor site sabah olunca geliyor

ve şuan hosting firmasından gelen mesaj
Merhaba

Apache web server ve litspeed taraflı bir problem oluşmuşa benziyor bu gece gerekli kontrolleri yapıp problemi çözmüş olucaz.
Anlayışınız için teşekkür eder, hayırlı günlerler dileriz.

Saygılarımızla,
İyi Çalışmalar.
Destek Ekibi.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için. Site şuanda açılmış. Anlamadığım bir şey var sanırım benim site part time çalışıyorum geceleri çok yoğun çalışmayı sevmiyor :D Gece olunca gidiyor site sabah olunca geliyor
Sen hostunu yenile. Burda sunucu hizmeti veriliyor..
Adminlere mesaj atman yeterli.. Dandik sunucularla uğraşma. Tabi işin ciddiyese

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.