Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Forumum için teknik admin nereden bulabilirim?

Özelden yazın hocam linkinizle birlikte yardımcı olurum elimden geldigince

Hiçbir şeyden anlamıyorum ya o kadarda para harcadım..
Eklentiyi bile kuramadım ?

Çok abartılı şeylerde istemiyorum ya.
Kendimce güzel kaliteli bir forumum olsun istemiştim ama hep hatalar veriyor forumum.. :(

dalga geçecek olsam, emin ol cümlelerim farklı olur ki bir ekibin yoksa? kurduğun sistemi bilmiyorsan neden kuruyorsun? Para harcadıysan ÖĞREN! ÖĞREN! ÖĞREN! yapa yapa boza boza elbet öğrenirsin. Zor bir şey değil.

Mesela xenforo eklentileri hakkında bilgi istiyorsan BURAYI
Neyi nasıl yapacağını bilmiyorsan BURAYI

Ama yok ben bedava bana yardım eden bir Teknik admin Arıyorum diyorsanız, Bol aramalar.

ben yardımcı olayım dedim. sonrasında İF de konusunu görünce vaz geçtim.
şuan ücretli yardım istese yardımcı olmam açıkcası, yazdıkları makalede bütün forumları kötülemişler kendilerini yüceltmişler :)

dalga geçecek olsam, emin ol cümlelerim farklı olur ki bir ekibin yoksa? kurduğun sistemi bilmiyorsan neden kuruyorsun? Para harcadıysan ÖĞREN! ÖĞREN! ÖĞREN! yapa yapa boza boza elbet öğrenirsin. Zor bir şey değil.

Mesela xenforo eklentileri hakkında bilgi istiyorsan BURAYI
Neyi nasıl yapacağını bilmiyorsan BURAYI

Ama yok ben bedava bana yardım eden bir Teknik admin Arıyorum diyorsanız, Bol aramalar.
Ellerine sağlık, şu konuda aradığım yorum buydu.

Bu forum destek amaçlı bir forumdur. Herkese destek vermekte ve ben çok memnunum, sağolsunlar.
Şimdi bir XenForo'nun tam anlamı ile yapılandırması için sitenin konseptine uygun gruplar, eklentiler vb. kurulup düzenlenmesi izin ayarlarının yapılmasıve daha onlarca işlemlerin düzenlenrek işlenmesi lazım.
Burda herkesin bir forum sitesi zaten yeterince meşgul etmekte. Yani hiç bir zaman stenizin bu gibi yapılandırmasını kimse size tam olarak veremez. Ücretli olarak verenlerin kıstasları vardır. x kadar işlemleri sıralarlar tamam dersiniz ama o iş bitmez.
Bu forumda biz takıldığımız yerleri yazıyoruz, bilgisi olan paylaşır devam ederiz.
Sizin isteğinizi bu vb. forumlarda yapan pek bulunmaz, he paranızı almak için yaparım diyenler de ne kadar yapar o muamma.
Birde ayrı konu siz başkalarına yapılandırdığınız sürece kendiniz hiç bir zaman öğrenememiş olacağınızdan durmadan el mahkum gideceksiniz, tabi paranızda..
Tavsiyem tüm menüleri inceleyin neyin ne olduğunu alalayarak yapın.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.