Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Forumu admin panelden güncelleyen oldu mu?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ADANA LI

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba cümleten, bugünkü gelen güncellemeyi admin panelde görünce oradan güncelleyim dedim bu seferde daha önce oradan güncelleme yapan oldumu. Baya bir zaman geçti ama Upgrading... burada kaldı ilerleme olmuyor.

Normal bir şeymidir?

Ekran görüntüsü:

hata falan çıkıyor ya admin panelin anasayfasında üst kısımda orada uyarı çıkmıştı.

xenforo 2.1.2 hazır falan yazıyordu hemen altında güncelle butonu vardı dedim değişiklik olsun buradan güncelleyim :D güncellemez olaydım :))

Ben bir sorun yaşamadım. Sunucunuz destekliyorsa sorunsuz güncelleme oluyor.

Ben bir sorun yaşamadım. Sunucunuz destekliyorsa sorunsuz güncelleme oluyor.
Süre olarak tahminen ne kadar sürüyor?

Konuya ekledediğim ekran görüntüsünde yaklaşık 15 dakika falan bekledi bir tepki olmayınca bende manuel olarak güncelledim. Normal bir süremiydi?

Süre olarak tahminen ne kadar sürüyor?

Konuya ekledediğim ekran görüntüsünde yaklaşık 15 dakika falan bekledi bir tepki olmayınca bende manuel olarak güncelledim. Normal bir süremiydi?
Sunucunun yazma hızı okuma hızı bu konuda önemli. Nvem disk kullanıyorum 4.5gb yazabiliyor disklerim. Bende pek uzun sürmüyor update kısa sürede tamamlanıyor.

Şuan itibarı ile 11 adet forumu adminpanelden otomatik güncelleme ile yükselttim bir problem ile karşilaşmadım. Sisteminizdeki eklentilerin ve php sürümünün son version ile uyumlu oldugundan ve arkadaşlarımızın dediği gibi hosting sorunlarınızın olmadığından emin olunuz! :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.