• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Ziyaretçi!
    Register here to benefit more from the forum

Güncel Forumdaki default temadaki avatarlar cıkmıyor

Emre

xFanatik
Yasaklı Kullanıcı
@samet54 aşağıdaki eklentiyi kullan. Eklentiyi hakkında daha fazla bilgi; Unmaintained - [TH] Last Post Avatar

Eğer bu eklentiyi kullanıyorsan;
  1. Eklentiyi rardan çıkart
  2. Dosyaları üzerine yazdır.
  3. xml dosyasını yüklü olan eklentin ile güncelle (Silme)
Bu adımları denedikten sonra tekrar yazar mısın lütfen? Aktif olarak seni bekleyeceğim ;)

Ekli dosyalar

samet54

Aktif kullanıcı
xF 2 kullanıcı
Web sitesi
vuplusdestek.com
@samet54 aşağıdaki eklentiyi kullan. Eklentiyi hakkında daha fazla bilgi; Unmaintained - [TH] Last Post Avatar

Eğer bu eklentiyi kullanıyorsan;
  1. Eklentiyi rardan çıkart
  2. Dosyaları üzerine yazdır.
  3. xml dosyasını yüklü olan eklentin ile güncelle (Silme)
Bu adımları denedikten sonra tekrar yazar mısın lütfen? Aktif olarak seni bekleyeceğim ;)

Bu eklentı kurulu değil bende
[doublepost=1498000130,1497999649][/doublepost]senın eklentıyıder yukledım denemek ııcın fakat bu sekılde cıktı zannedersem bu temadan kaynaklanıyor

22.jpg

Emre

xFanatik
Yasaklı Kullanıcı
Tema geliştiricisi ile iletişime geç ortak. Yapabileceğim bir şey yok. O temanın sahipleri ile aram iyi değil.

samet54

Aktif kullanıcı
xF 2 kullanıcı
Web sitesi
vuplusdestek.com
Suanlık olmaz Çünkü eksik olanları ben hangi isimde eksik ise ole olarak ekledım simdi eklemedigim birisi yazarsa aynı şekilde çıkacak sorunlu olucak görsellik için ben suankileri yaptım
[doublepost=1500473411,1498633739][/doublepost]şuan hala sıkıntı dewma etmekdıdır