Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Foruma Türkçe Yama Yüklediğimde Hata Alıyorum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Furkan Mamur

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
bandicam-2021-02-26-21-30-53-729-jpg.15382

bandicam 2021-02-27 20-36-10-150.jpg

Merhaba. Bu dili yükletince böyle bir sıkıntı oluştu ne yapmalıyım ? Yama ile sürümüm uyuyor fakat bu şekilde bir sorun oluşuyor.

Sürüm 2.1.6

Türkçe Yama yüklendikten sonra karşıma çıkıyor. Kullandığım yamanın linki : https://xenforo.gen.tr/konular/xenforo-2-1-6-icin-turkce-dil-paketi.7001/

Çözüldü Foruma Türkçe Yama Yüklediğimde Hata Alıyorum

XenForo dosyalarının hiç birinin yazma iznine dokunmuyorsunuz, ben değişiklik yapmışsınız muhtemelen onun için size onu yapmanızı söyledim. Yani zip içinde çıkan dosyaları olduğu gibi FTP yüklüyor ve hiç bir izine dokunmuyoruz.
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim <3 . Zaman aşımına uğramış sanırım, kendiliğinden düzeldi. Fakat verdiğiniz videodaki bir kısmı yapamadım.

Oops! We ran into some problems.
Please upload a valid language XML file.

Dil dosyasını yüklerken böyle bir hata aldım.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim <3 . Zaman aşımına uğramış sanırım, kendiliğinden düzeldi. Fakat verdiğiniz videodaki bir kısmı yapamadım.

Oops! We ran into some problems.
Please upload a valid language XML file.

Dil dosyasını yüklerken böyle bir hata aldım.

Oops! Bazı sorunlarla karşılaştık. Lütfen geçerli bir dil XML dosyası yükleyin. Diyor yüklediğiniz dosya geçerli bir dosya değil ne yazık ki.

Konu çözüme kavuştu ozaman herhangi bir mesaja question verebilirmisiniz rica etsem ? :) çok yanıt var hangi birine versem karar veremedim :)

abi dil dosyası hatayı bastırmış php ayarı bozulmuş gibi siteni takla attırmış :D teknik olarak açıklamasını bilmiyorum ama olayın ne oldugunu biliyorum :D bu tür hatalar genelde düzeltme yapsanız bile geç düzene giriyo biraaz o hosting ile sitenizin arasındaki anlık iletişime bağlı :D lisanslatma yapmadıysanız size sıfırdan siteyi kurup var olan yedeklerinizi aktarmanızı öneririm.. lisanslı sitelerde bu hatayı kolay kolay almazsınız ama internette dolanan dosyalardan kurduysanız bu tip hatalar almak çok alışkınlık oluyor artık.. ilk başta null kuran biri olarak yaşamıştım ama dil dosyasından değil tema yüklemesinden

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.