Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Forum yaptırıcam bütçe 10 bin tl

demirizmir

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
merhaba yılladır metin 2 oynuyorum 10 bin tl bütcem var metin2 pvp tanıtım sitesi yaptırmak istiyorum araştırma yaparken bu sitenin teması ve kategorisi hoşuma gitti aynı şekilde dönen reklam kısımları ve temasını yapabilirm diyorsa ücret sunsun ama lisansda istiyorum 2 bin tl cıvarındaymış sanırım yardımcı olacak var mı bu arada site bu incelerseniz sevinirim ko-cüce aynısı olabiliyorsa olsun suç teşkil etmiyorsa

Yaza kadar dolu olmasam işini kapabilirdim dostum ama maalesef benden fora :D

Etiket netron lades arkadaşlarımızla irtibatta geçebilirsiniz

Bende yoğunum bu ara ama tarih belirlersek çalışma yapabiliriz. Özelden isteklerinizi atın bana ona göre çalışma hakkında bilgi verebilirim.

Forum için talepleriniz ve tahmini teslim almayı düşündüğünüz zamanı bana öm işe gönderirseniz degerlendirelim.

telefon numaranı iletir misin özelden yaptırmak istiyorum

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.