Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Forum Status Images (Her Foruma Farklı Resim)

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

omarer25

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba... uzun uzun araştırdım ama bulamadım... bana her forum başlığı için ayrı bir resim yapabileceğim ayar nerden oluyor... vbulletinde bu ayar ''Forum yöneticisi---Forum biçimi---Prefix for Forum Status Images alanından konum belirterek yapabiliyorduk..... altta örnek resim attım vbulletindeki bu durumun aynısı yapmak istiyorum...

xenforo da bu durum vbulletindeki kadar kolay oluyormu ve nerden nasıl yapıyoruz... şimdiden desteğiniz için teşekkür ederim...

1564491530219.png

resim kopyalarken resim üstünde site Adresinin yapılması güzel bir eklenti imiş nerden nasıl temin edebilirim.. :D

Çok teşekkürler Kardeşim Verdiğin bilgi ve destek için....
Yalnız Çıkan upload dosyası içindeki src klasörünü forum ana dizinine attım Yüklendikten sonra Admin CPden EKlentiler kısmına geldim Orda eklenti görünmüyor... ? Xenforo Son sürümü satın aldım kurdum Sürüm farkı olabilirmi?

Son düzenleme:

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.