Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

forum sitesi için host-vds durumu

thrain1997

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
dostlar, forum sitesi kurmak istiyorum. anlık 1000-1500 kişiyi rahat kaldırabilecek bi xenforo host firması var mı acaba. vds durumlarından hiç anlamıyorum. ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz.

Merhabalar T thrain1997 aylık 1-2k için host firmasi önermem ki o rakamlarda sağlıklı çalişan bir hosting bulma ihtimalinizde düşük.
VDS,VPS,Cloud servislerinde bu istediğiniz rahatlıkla yapilabilir 4cpu 8 gb ram minimum seviyede güzel bir kontrol paneli ve optimizasyon ile rahatlıkla işinizi çözebilirsiniz. Bu hizmetleri bende sağlıyorum dilerseniz D.M'den bana dönüş yapabilirsiniz.

Merhabalar T thrain1997 aylık 1-2k için host firmasi önermem ki o rakamlarda sağlıklı çalişan bir hosting bulma ihtimalinizde düşük.
VDS,VPS,Cloud servislerinde bu istediğiniz rahatlıkla yapilabilir 4cpu 8 gb ram minimum seviyede güzel bir kontrol paneli ve optimizasyon ile rahatlıkla işinizi çözebilirsiniz. Bu hizmetleri bende sağlıyorum dilerseniz D.M'den bana dönüş yapabilirsiniz.
Selamlar banada dönüş yapabilirmisiniz ?
günlük 20k tekil .
fakat reklamlar vereceğimizden dolayıda anlık pig yapma durumu yüksek .
hangi konfigürasyonu önermektesiniz ? VPS i Dedicated ? detayları iletirmisiniz ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.