Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Uyarı Forum şifrelerimi paylaştım ve sonucu, kandırıldım!

Göreceğimizi gördük yeterli bence. Arakdaşlar lütfen şu şifrelerinize forumlarınıza sahip çıkın, hangi forum olur ise olsun tanımıyorsanız, bilmiyorsanız bırak şifre vermeyi uzak yöntemler ile bile eline vermeyin kullanıcıların.
Yazık bakın emek eriyorsunuz, para harcıyorsunuz.
Kullanıcı süresiz olarak yasaklanmıştır, size de geçmiş olsun. Bence yeni bir konu açın ve çözüme oradan bakalım.

Son düzenleme:
Kullanıcılardan XGT ürünlerini talep etme, post edilen verileri elde etmeye çalışma.

Önerim: Tüm şifrelerinizi cpanel vs forum vs değiştirin.

Konu tartışamlar için açılmıştır.

Şifreleri vereceksende bilen ve tanınmış kişilere vericeksin

xfz.php shell hack dosyası .
FTP de o dosya halen duruyorsa senin ftp ye erişim sağlıyor büyük ihtimal dosyaları çekmiştir.

Dosyanın aynısı;
yok durmuyor hocam zaten girmesi dosyayı atması ve çıkması arasında 5dk süre vardı ftp vb falan hepsı degıstı dosyayı da sıldım zaten çekemediği için yukarıda ki gibi konuşma geçti para teklif etti tema için elinde patladı kısacası bu iş
ip adreslerini avukatıma verdim az önce ilgileneceğiz arkadaşla.

Son düzenleme:
bunlar organize olmuş örgüt o arkadaşı mahkemeye verdim bugünde bir tanesi çıkmış vietnam alan kodu ile whatsapp'tan bana yazıyor güvenlik önleminizi alalım shell hala duruyor null securıty'den yazıyorum dıye iyi hoş konuştum ama yemedim tabi. :) Amaç bellı dandık bi shell atıp daha sonra para koparmak.

edit : yazan arkadaşın soyledıgıne gore o shell'ı bana atan eleman buna lısansı kır dıye yalvarıyormus :)) o elemanın bu elaman olabılırıtesı de var tabı enteresan gerçekten :D

dosyaları tarattım masaustune cekıp tek tek ınceledım sıstemımde shell yok upload eklentısı de atmamıslar hala kosuyorlar ıste :D

bu bilgileri vermemin sebebi benim boşluğuma geldi sizin gelmesin arkadaşlar.

ayrıca konuyu yargıya ıntıkal ettırdıgım ıcın eTiKeT™ eTiKeT™ konuyu silebilirsin.

Konun durmasının amacı ifşadır, yani bu konuyu görüp başkaları bilgi edinsin, dikkat etin. Bundan sonraki gelişmeleri de ne olursa paylaşırsan sevinirim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.