Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Forum Kurulum.

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ByOymak

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar.
Öncelikle konuyu yanliş yere açtiysam özür dilerim.
Tiklayiniz.
bu paylaşimdaki forum temasini nasil kurabilirim?
yardimci olabilecek varmi?

Forum kurumu mu tema kurulumu mu tam olarak anlayamadım.

Tema kurulumu ise kurulum anlatılmış zaten:

Tema Kurulumu;
Ekte bulunan dosyadaki UPLOAD isimli klasörde buluna dosyaları FT Pforumun kurulu olduğu dizine yükleyin
Admincp >> Görünüm ve diller >> Temalar ve şablonlar >> Yeni tema yükle alanından style-xF-Mavis-Style.xml dosyasını içeri alın

Şuan hiçbirşey kurulu degil sıfır yani :)
nasil bir forum paneli kurabilirim xenforo forum paneli?

Hocam Şuan Biz TRmmo ve darkın panelinden ariyoruz xenforo diye ögrendik onu ariyoruz BURADA 140$ lisans yaziyor bunumu aliyoruz sadece panele ayri ücret aliniyormu veya lisans harici?

Zamanını hatırlamıyorum ama bir ara o temanın ismini öğrenmek isteyende olmuştu. Bahsi geçen tema Gamer Time temasıdır. Fiyatı 25 dolar bu sadece temadır. Bir forum yazılımı değildir. Burada Gamer Time - PixelExit.com satılmaktadır. Eğer xenforo yazılım lisansı alacaksanız Forum yazılımı için 140$ + Tema için 25$ ödemeniz gerekir. ;)

Zamanını hatırlamıyorum ama bir ara o temanın ismini öğrenmek isteyende olmuştu. Bahsi geçen tema Gamer Time temasıdır. Fiyatı 25 dolar bu sadece temadır. Bir forum yazılımı değildir. Burada Gamer Time - PixelExit.com satılmaktadır. Eğer xenforo yazılım lisansı alacaksanız Forum yazılımı için 140$ + Tema için 25$ ödemeniz gerekir. ;)
:) hocam bunlarin daha uygunu yokmu çakma lisans felan :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.