Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Forum kategorisinde maksimum konu açma limiti

fastandsaga

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Selam arkadaşlar,

Bir kategoride üye grubuna maksimum konu açma limiti tanımlamak istiyorum. Örneğin üyeler satış kategorisinde maksimum 3 tane ilanı olsun, daha fazla açamasın.

Bunun için Xenforo sitesinde eklentileri inceledim fakat bulamadım. Tavsiyeleriniz varsa incelemek isterim.

Teşekkürler,
İyi forumlar.

Nasıl yapılır ? Forum kategorisinde maksimum konu açma limiti

Selam arkadaşlar,

Bir kategoride üye grubuna maksimum konu açma limiti tanımlamak istiyorum. Örneğin üyeler satış kategorisinde maksimum 3 tane ilanı olsun, daha fazla açamasın.

Bunun için Xenforo sitesinde eklentileri inceledim fakat bulamadım. Tavsiyeleriniz varsa incelemek isterim.

Teşekkürler,
İyi forumlar.
Ben bunu kullanıyorum

[AL] Post Limit Per Node​

1642608095150.png

Yeni kayıt olanlara uyguladım. 5 Konu 5 cevap verebiliyorlar. Sonra cevap konu açamıyorlar..İdare eder
Selam arkadaşlar,

Teşekkürler,
İyi forumlar.
Ben bunu kullanıyorum

[AL] Post Limit Per Node​

1642608095150.png

Yeni kayıt olanlara uyguladım. 5 Konu 5 cevap verebiliyorlar. Sonra cevap konu açamıyorlar..İdare eder

Çözüm
şu eklenti işinize yarayabilir.

şu eklenti işinize yarayabilir.
Teşekkür ederim hocam, zamana dayalı değil de kategorideki konu sayısına göre limitlemek istiyorum. Xenforo plugin yazmadım hiç ama yazmak durumunda kalacağız gibi gözüküyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.