Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Forum istatistikleri Sorun Yardım Bekleniyor

seodevri

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.1yuz.com/
Arkadaşlar istatistikleri Bölümünde Sekmesinde Örnek ilan Panosu Şeklinde Bir Sekme açtım içinde tum Kategorileri kaldırıyorum Sadece İsdediğim Kategoriler yayınlasın Diyorum ama ne yaptıysam yapıyım Hepsi çıkıyor.

ikinci Bir Sorunumda Gene istatistikleri Bolumunde İkonları aktif Ediyorum Resme Dikkatlıce Bakarsanız orada 2tane ikon cıkıyor Birtanesi az Birşeyi Gozukuyor Kaymış Şeklinde.
Bu konularda Yardımınızı Bekliyorum.
1617586550404.png
Bazı Resimlerde Çok Çıkıyor Bu.

Arkadaşlar istatistikleri Bölümünde Sekmesinde Örnek ilan Panosu Şeklinde Bir Sekme açtım içinde tum Kategorileri kaldırıyorum Sadece İsdediğim Kategoriler yayınlasın Diyorum ama ne yaptıysam yapıyım Hepsi çıkıyor.
bu Kisim çözüldü Diğer altakı kısım için yardım

Şimdi diyorsunuz ki [XGT} Forum istatistik sisteminden istediğim sekmede sadece istediğim kategori yada forumdan içerik alsın, doğru mudur ?

Şimdi diyorsunuz ki [XGT} Forum istatistik sisteminden istediğim sekmede sadece istediğim kategori yada forumdan içerik alsın, doğru mudur ?
Onu halettim Hocam Çözdüm onu bana altakı Sorun Çözümü Lazım şimdi İstatikte İkon acınca yanında yarım yarım ek ikonlar daha cıkıyor resmi attım size

Onu halettim Hocam Çözdüm onu bana altakı Sorun Çözümü Lazım şimdi İstatikte İkon acınca yanında yarım yarım ek ikonlar daha cıkıyor resmi attım size
Extra.less şablonunuza bunu eklerseniz ikiside gözükür fakat sorun bana biraz daha farklı geldi beğeni butonu oraya sonradan yerleştirilmiş gibi.
CSS:
.xgt-ForumIstatistik-Govde .xgtIstatistikListe .xgtIstatistikVerileri .konuIkonlari {
    padding-right: 38px;
}

Extra.less şablonunuza bunu eklerseniz ikiside gözükür fakat sorun bana biraz daha farklı geldi beğeni butonu oraya sonradan yerleştirilmiş gibi.
CSS:
.xgt-ForumIstatistik-Govde .xgtIstatistikListe .xgtIstatistikVerileri .konuIkonlari {
    padding-right: 38px;
}
Hocam bu sefer ikitane Çıktı Ben Orda ıkıtane Degil Birtane çıksın istiyorum Herkes gibi dikkat ederseniz 1tane cıkıyor diğerinin yarısı gozukuyor o gozukmesın istiyorum yan kaymıs gibi bir goruntu var

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.