Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Forum istatistik eklentisi - Forumdan dosya indiremiyorum

trol112

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar forumuma XenGenTr sitesinin ana sayfasında da olan (en son eklenen konular vb.)eklentiyi kurmak istiyorum. XenGenTr de bununla ilgili bir yazı var. Ancak yaklaşık 3 gündür 0 indirme hakkınız kaldı gibi birşey diyip indirmeme izin vermiyor. Bana eklentiyi dm den veya başka bir şekilde verebilecek olan varmı.

Forum=2.1.6(2.1.X)

Dosya indirmek için öncelikle profilnizi doğrulamalısınız;

tamamdır dostum hallettim

eklentiyi indirip admin panelinden kurmaya çalıştığımda görseldeki hatayı verdi. Acaba çözümü nedir? (setup dosyasından bahsediyor ancak kontrol ettim ve klasörün içinde setup.php var)

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211229-215315_Chrome.jpg
    Screenshot_20211229-215315_Chrome.jpg
    162.4 KB · Görüntüleme: 10
eklentiyi indirip admin panelinden kurmaya çalıştığımda görseldeki hatayı verdi. Acaba çözümü nedir? (setup dosyasından bahsediyor ancak kontrol ettim ve klasörün içinde setup.php var)
Şu makaleyi detaylı olarak inceleyiniz, eklenti nasıl kurulum size anlatacaktır ;)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.