Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Forum istatislikleri güncellenmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Codersturk

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://yok.com
Merhabalar,

Xenforo 2.1 sürümünü kullanmaya başladık. Ancak bügün tam 11 kişi kayıt oldu ve 30 a yakın konu açıldı ama forum istatislikleri bölümü 1 üye ve 2 konu olarak gösteriyor.

Teşekkür ederim

Efendim domain adresinizi kimden neden saklıyorsunuz bunu hiç anlamış değilim soruna gelecek olursak kayıt olan üyeler anında istatistik bölümünde gözükmez bunun belirli bir zamanı var veya hesaplar e-posta onayına düşmüş olabilir

Efendim domain adresinizi kimden neden saklıyorsunuz bunu hiç anlamış değilim soruna gelecek olursak kayıt olan üyeler anında istatistik bölümünde gözükmez bunun belirli bir zamanı var veya hesaplar e-posta onayına düşmüş olabilir
Orası bende kalsın hocam. :) Belirli bir zamanı olduğunun farkındayım ancak bu zaman 2 gün değildir herhalde. :p

Burdaki amacımız sitenizde canlı bir gözlemleme yapmak yazıyı yazıp su sorunum var demekle çözümlenemiyor butur sorunlar

Madem yardım istemeye geliyon url adresini yaz. yazmıyorsan kimseden yardım istemiyecen. ne yani forumdaki arkadaşlarına üstünlükmü taslıyacan ben yaptım bak bak gördünüzmü extra kod yazdım şöle yaptım böyle yaptımmı diyecen. rumuzun anlamı kodlayıcı turk hayret :)

• Beğen
Tepkiler: ne0
Merhabalar,

Xenforo 2.1 sürümünü kullanmaya başladık. Ancak bügün tam 11 kişi kayıt oldu ve 30 a yakın konu açıldı ama forum istatislikleri bölümü 1 üye ve 2 konu olarak gösteriyor.

Teşekkür ederim

Merhaba, XenForo sorunları için destek talepleri katagorisininde yardım istemişsiniz ve Açtığınız konu ise Forum istatislikleri güncellenmiyor tabikide bu olabilir ama şöyle ki sitenizde oluşan hatalar tek kaynaklı olmaya bilir bu süreç içerisinde forum bağlantı linkinizi paylaşmazsanız size yardımcı olamayabiliriz. Eğer böyle bir destek istiyorsanız bu herkes için geçerli lütfen forum bağlantı linkinizi yazınız.

İyi Çalışmalar.

Not : Forum Bağlantısı Paylaşılmadığından kaynaklı Konu Kilit.!

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.