Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Forum içinde üyeler arası ticaret

ertaytw2

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
hocalarım şimdi forum sitesinde üyeler kendi aralarında ticaret yaptığı zaman benim burada ne yapmam lazım üyelik sözleşmesi veya başıma kanunen bir sorun gelir mi önlem için ne yapmalıyım.
Bir sorum daha var şimdi ben premium üyelik kullandığım zaman benim siteye kanunen bir zarar gelmemesi için sözleşme koymam gerek mi kvkk kullanım sözleşmesi gibi vs.

Ne iş yaparsan yap yaptığın işin faturasını kes premium satıyorsan onunda faturasını kesip gönder üyelere forumda yapılan ticaret için de öyle yap ne olur ne olmaz dengisizin biri çıkar bu adam fatura kesmeden birşeyler satıyor der başına iş açılır. Yani sıkıntı olmazda sen yine önlemini al

ben değil üyeler kendi aralarında satış yapacak ben komisyon almıyorum diğer forumlarda ki gibi :)

ben değil üyeler kendi aralarında satış yapacak ben komisyon almıyorum diğer forumlarda ki gibi :)
Forum kurallarına bu konuyla ilgili madde ekle.

/admin.php?languages/tuerkce-tr.17/edit

Burda kendi aralarında ticaret yapıyorlarsa sizin ödeme sağlayıcınız yada konularınızda reklam vb. olmamalı. Aralarında anlaşp gitsinler başka yerde alışverişi tamamlasınlar..

Bir sorum daha var şimdi ben premium üyelik kullandığım zaman benim siteye kanunen bir zarar gelmemesi için sözleşme koymam gerek mi kvkk kullanım sözleşmesi gibi vs.
Sen Premium üyelik satacaksan vergi mükellefi olman lazım ve fatura kesilmesi lazım. Premiumu satmanız için ödeme sağlayıcı kullanırsanız güzel olur. PayTR vb.

ertaytw2 ertaytw2 hayırlı olsun sitenin tema adını söylebilir misin yada bilen arkadaşlar varsa söylebilir mi.. Konuya gelecek olursak footere filan bir yazı koy üyeler arası ticaretten forum yetkilileri sorumlu degil gibi bişeler yazabilirsin.

Sağolun hocam teşekkür ederim.
Mevcut sitenin temasını kendim düzenledim hocam normalde klasik dark tema xenforo klasik dark teması her yerini kesip biçtim biraz vbulletin'e özendiğim için çevirmeye çalıştım ve biraz dikkat edince fark edeceksinizdir benzerliği :)

birde hocam şimdi ben bir sistem araştırıyorum bu canlı destek odası gibi oda oluşturup oraya çekeceğim ticareti takip edeceğim bi nevi havuz görevi görsem sıkıntı yaşarmıyım ileride komisyon düşünüyorum sitenin kalkınamsı için.

Sen Premium üyelik satacaksan vergi mükellefi olman lazım ve fatura kesilmesi lazım. Premiumu satmanız için ödeme sağlayıcı kullanırsanız güzel olur. PayTR vb.
İngilizce ve Türkçe Forumda PayTR ve Dragonbyte düşünmekteyim. Gayet iyi olur… Tabii ilerideki işler…

Sağolun hocam teşekkür ederim.
Mevcut sitenin temasını kendim düzenledim hocam normalde klasik dark tema xenforo klasik dark teması her yerini kesip biçtim biraz vbulletin'e özendiğim için çevirmeye çalıştım ve biraz dikkat edince fark edeceksinizdir benzerliği :)

birde hocam şimdi ben bir sistem araştırıyorum bu canlı destek odası gibi oda oluşturup oraya çekeceğim ticareti takip edeceğim bi nevi havuz görevi görsem sıkıntı yaşarmıyım ileride komisyon düşünüyorum sitenin kalkınamsı için.
Hocam vbulletinin hiç özenilecek bir tarafı yok. Berbat gün geçtikçe de iyice kötüleşiyor. Dünyanın en güvenli artı en teknolojiyi takip eden yazılımı xenforo

Bana soracak olursan xenforo’nun en çok neyini seviyorsun. Güvenlik derim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.