Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Forum içi arama ile ilgili bir sorun

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

taya

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba,

Forum içinde (forums) arama kutusunu kullanmak istediğimde ... kısmına tıklayıp rakam girip aramayı çalıştırdığımda ekteki hataları alıyorum. Aynı konuları başka alanlarda arattığımda böyle bir sorunla karşılaşmıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz.

ek1.PNG ek2.PNG )

İncelemeden bir şey söylemek zor.

-Çerezlerinizi (Önbelleğinizi) temizleyip deneyebilirsiniz. (Genelde büyük boyutlu çerezlerde bu hatalar gözlemlenebilir)
-Sunucu da bir kısıtlama olabilir. (Bu durumda LimitRequestFieldSize değerinin yükseltilmesi gerekebilir)
-Şablonda bir değişiklik yapılmış olabilir, sunucu gelen isteği yorumlamayabilir.
-Farklı tarayıcılarda deneme yapabilirsiniz.
Bunları deneyerek sorunu tespit etmeye çalışabilirsiniz.

Farklı tarayıcılarda denedim. Sorun tarayıcı kaynaklı değil. İşin ilginç tarafı benzer bir alan olan forumlar en son konular sekmesinden böyle bir arama yaptığında sorun olmuyor. Bunun gibi bir kaç örnek daha var.
Diğer konuları araştıracağım.

bilgilendirme için teşekkürler netr0n

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.