Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Forum Hit Sıralamasına çıkma sorunu ve Panelde oluşan hatalar

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

pvpreklam

xFanatik
Kullanıcı
Merhabalar, benim page_container ve panel ana sayfada hatalar var. Bunun sorunları çözecek yetkılı varmı. Çok sıkıntı yasıyorum.

1576240549369.png

Siteniz bu haliyle nasıl hit alacak ki?

İlk bakışta göze çarpanlar...

Sitenizde SSL yok.

Anasayfaya eklediğiniz script siteye yönlendirmiyor ve foruma girilemiyor.

Çevrimiçi üye istatistikleri şişirilmiş. Kullanıcıları kandırabilirsiniz ama Google asla...

Forumdaki il mesajlar sanırım kopyala yapıştır. Geri kalanlar flood mesajlar. 111111111111111 2222222222222222 333333333333333333333333 ++++++++++++

vs....

Siteniz bu haliyle nasıl hit alacak ki?

İlk bakışta göze çarpanlar...

Sitenizde SSL yok.

Anasayfaya eklediğiniz script siteye yönlendirmiyor ve foruma girilemiyor.

Çevrimiçi üye istatistikleri şişirilmiş. Kullanıcıları kandırabilirsiniz ama Google asla...

Forumdaki il mesajlar sanırım kopyala yapıştır. Geri kalanlar flood mesajlar. 111111111111111 2222222222222222 333333333333333333333333 ++++++++++++

vs....

Ben sitemi sattım hocam www.ko-reklam.com ve bu siteyi actım dosyaları aktardım. index direk eski siteye yönlendiriyor onu çözmeye calısıyorum. benım sıkıntım acaba page contairin bu keywords yada altındaki ustundeki yazı yerınde birseyler ekskmi kalıyor onu bılmıyorm

<meta name="title" content="Server Tanıtımı | KoReklam - Ko Reklam - PvP Reklam - PvPReklam- KO-FOX - ko cuce - Kocuce net - Kocuce">
<meta name="keywords" content="pvp,ko,reklam,koreklam,ko reklam,pvp reklam,kocuce,ko cuce,kocüce,ko cuce net,klasgame,oyunfor,bursagb,gbcim,travian">
<meta name="description" content="Server Tanıtımı | KoReklam - Ko Reklam - PvP Reklam - PvPReklam- KO-FOX - ko cuce - Kocuce net - Kocuce">
<meta name="robots" content="index, follow">

burda hatamı var yada bu kısımda

Forum meta Acıklaması : pvp,ko,reklam,koreklam,ko reklam,pvp reklam,kocuce,ko cuce,kocüce,ko cuce net,klasgame,oyunfor,bursagb,gbcim,travian
Forum Baslıgı : Server Tanıtımı | PvP Ko - KoReklam - Ko Reklam - PvP Reklam - PvPReklam - KO-FOX - Ko Cuce

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.