Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Forum adresi değiştirme

larkolag

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba beyler,
Xenforo 2.0'a güncelleme yaptım ancak güncelleme ardından forum adresi .com/forums olarak değişti ayarlar kısmından düzenlememe rağmen eski haline gelmiyor nasıl bir yol izlemeliyim ?

Son düzenleme:

Nasıl yapılır ? Forum adresi değiştirme

İşlem Tamamdır. Sizdeki sistem beta 2 anasayfa rotasını belirtmeniz gerekiyor. Beta 7 de böyle bir sorun yok. Direkt ana sayfayı seçiyorsunuz işlem tmm

Şu an bizde olan.

netr0nsss.JPG

ve sizdeki panel. Görüldüğü gibi ana sayfa yok.

netr0nsxf.JPG

Beta olduğu için bu tür sorunlar olur ama zamanla güncellediğinizde bu gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. ;)
Yok üstad ne yaptıysam olmadı bu mail olayını çözemedim, hatta yandex mail denedim yine olmuyor :/

Bana gmailini ve şifreni gönder. Sonra değiştirirsin zaten kullandığın gmaili gönderme yeni al onu gönder belli bir süre sonra yasaklana biliyor
o yüzden geçici mailler kullan ;)

Bana gmailini ve şifreni gönder. Sonra değiştirirsin zaten kullandığın gmaili gönderme yeni al onu gönder belli bir süre sonra yasaklana biliyor
o yüzden geçici mailler kullan ;)
Mesaj gönderdim,
Dediğiniz gibi ise ben burada denediğim maili uzun yıllardır kullanıyorum yasaklanmış olabilir :)

Dostum sana nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum :) gerçekten sana minnettarım :)
siz de bilirsiniz ki Gönüllü bir projenin bir sorumluluğu var ve bu sorumluluğu sorunsuz taşıyabilmek gerek. Burada Xenforoyu siz, orada CentOS'u biz temsil ediyoruz.
Herşey için teşekkür ederim.

Dostum sana nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum :) gerçekten sana minnettarım :)
siz de bilirsiniz ki Gönüllü bir projenin bir sorumluluğu var ve bu sorumluluğu sorunsuz taşıyabilmek gerek. Burada Xenforoyu siz, orada CentOS'u biz temsil ediyoruz.
Herşey için teşekkür ederim.

Rica ederim kardeşim, forum sizlere yardım etmek amacıyla kuruldu. Ne zaman sorun olursa konu açmanız yeterli ;)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.