Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Forum adını nasıl renklendiririz?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

SouLW3

xFanatik
Kullanıcı
Merhabalar iki sorum olacaktı
İlk olarak forum isimlerini nasıl renklendirebilirim? yani demek istediğim şey şu,
Xenforo Destek ve Yardımları adında bir forumumuz var diyelim ( forum dediğim kategori ) hani anasayfada alt alta listeleniyor ya orası :D
Şimdi ben sadece Xenforo kısmını kırmızı Destek ve yardımları kısmını mavi yapmak istiyorum html kodlarıyla denedim olmadı
<font color="red">Xenforo</font> Destek ve Yardımları şeklinde denedim olmadı nasıl yapabilirim?

İkinci sorum iste, bir kategoriye istediğim üye grupları konu açsın istiyorum bunu nasıl yapabilirim? kategori ayarlarından baktım aradım taradım bulamadım ( herkes görsün ama sadece belirlediklerim yazsın ve o kategorideki dosyaları belirlediğim gruptakiler indirebilsin böyle birşey mümkünmü ?)

1. Sorununuz her kategori için farklı renkler mi,toplu değişim mi.
2. Bir kaç kullanıcı grubu oluşturacaksınız. Ve bu gurpların yetkilerini ona göre düzenleyeceksiniz.
Sonra kullanıc grupları için forum izinlerin idüzenleyeceksiniz.
Admincp >> Uygulamalar >> Forum ve kategorileri gör >> Düzenlencek kategori solunda İZİNLER alanından düzenleye bilirsiniz..

1. Sorununuz her kategori için farklı renkler mi,toplu değişim mi.
2. Bir kaç kullanıcı grubu oluşturacaksınız. Ve bu gurpların yetkilerini ona göre düzenleyeceksiniz.
Sonra kullanıc grupları için forum izinlerin idüzenleyeceksiniz.
Admincp >> Uygulamalar >> Forum ve kategorileri gör >> Düzenlencek kategori solunda İZİNLER alanından düzenleye bilirsiniz..

1. sorum toplu değişim değil sadece istediğim kategoriler.
2. sorumun cevabını buldum hocam

Hocam birde şöyle bir sorunum var bunu nasıl çözebilirim? eTiKeT™ eTiKeT™ netr0n netr0n

nROBWa.png

Renklendirmeler için :XenForo 1 - Xenforo Kategori veya forumlarının başlık renklerini özelleştir

Diğer sorunuzu için ise forumuzun linki ile birlikte bir demo kullanıcı eklerseniz incelemeye çalışırım..
Hocam yaptım galiba, son sorunum otomatik etiket sistemi çalışmıyor yani konulara otomatik etiket atan sistem varya o çalışmıyor nasıl halledebilirim? xenforo 1.5.12 üzeri kullanıyorum sistemde aktif ama çalışmıyor malesef

Hocam yaptım galiba, son sorunum otomatik etiket sistemi çalışmıyor yani konulara otomatik etiket atan sistem varya o çalışmıyor nasıl halledebilirim? xenforo 1.5.12 üzeri kullanıyorum sistemde aktif ama çalışmıyor malesef

Ne yazık ki oto tag sistemi çalışmıyor ki o eklenti hakkında fikrimi ise kesinlikle kullanmayın ekleyecekseniz etiketleri kendiniz el ile özenle ekleyin ki gerçek amacına hizmet ederek size getirisi olsun.Aksi durumda veritabanını şişirmekten başka bir işe yaramıyor ne yazık ki...

Ne yazık ki oto tag sistemi çalışmıyor ki o eklenti hakkında fikrimi ise kesinlikle kullanmayın ekleyecekseniz etiketleri kendiniz el ile özenle ekleyin ki gerçek amacına hizmet ederek size getirisi olsun.Aksi durumda veritabanını şişirmekten başka bir işe yaramıyor ne yazık ki...
hocam eklenti şeklinde değilde kendi içerisinde geliyor ya o şekilde olan çalışmıyor ben kendi actgım konulara eklim eyvallahda üyelerin açtığı konular? :)

Nasıl yaptınız bilmiyorum ancak breadcrumb gizlemiş yada silmişsiniz .
Yani şu alan xenforo_gen_tr_gelen-kutusu_hocam_319.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.