Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Forum açarken dikkat etmem gerekenler

robertocarlos

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba ben forum açmak istiyorum hosting dahil olmak üzere dikkat etmem gereken şeyleri yazar mısınız (VDS alacağım ama daha önde VDS kullanmadım)

Hostin konusunda dikkat etmeniz gereken en önemli unsur xenforo'nun tüm fonksiyonları ile çalıştırıla bilir olması, xenforo desteklemesi.
Yeni başlangıç için bir sanal sunucu yada benzerine gerek yok bence, sadece hostin işini görecektir bir süre. Gerekir ise o zaman ihtiyacına göre bir sistem alır ve sitenizi taşırsınız.

2009 yılından bu yana tek firma ile çalışıyorum. Kullandığınız paket içerikleri aslında çok önemli ama bunun için de çok kaliteli ve anlayışlı işini iyi yapan firmalar ile çalışmalısınız. Kullandığım paket en üst seviye ve bu zaman kadar hiç bir problem yaşamadım.
En ufak bir sıkıntıda gecenin kaçı olursa olsun en fazla 5 dk içinde çözüm ile dönüş sağlanmış oluyor zaten gündüzü söylemiyorum orada artık 1 dk altına düşüyor destek talebi cevaplama süreci.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.