Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Footer'a Birden Fazla Widget'i Yerleştirmek

Çağan Tekin

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba Sayın Xenforo.Gen.TR Sakinleri & Yetkilileri,

Forumumda Footer Kısmına Sorun Olmayacak Şekilde Widget Yerleştirmeye İhtiyaç Duyuyorum. Bunun için Eklentileri Araştırdım Fakat Maalesef Sonuç Vermeyen Eklentiler ile Karşılaştım.

Widgetlerin Yerleştirme Kodları Olduğunu Biliyorum Fakat Bunu Denediğimde de Sonuç Alamadım Maalesef... :c

Acaba Sorunuma Çözüm Oluşturabilecek Biri Var Mıdır? :)

Saygılar...

Nasıl yapılır ? Footer'a Birden Fazla Widget'i Yerleştirmek

çünkü ben her zamanki gibi mükemmel eklenti seçimlerim ile çalıştıramadığım eklentileri denemişim :D
Eklenti denemenize gerek yok zaten hepsi widget olarak xenforo ile birlikte geliyor. Sadece css ile düzenleyeceksiniz. Mesela ben xenforo bettheme da bunu xenforo'un kendi widgetları ile yapmıştım. key'i divlerin arasına alıp css ile biçimlendireceksiniz hepsi bu. :)
Widger keylerini kullanarak çekebilirsiniz. Özelleştirmede biraz uğraşırsınız. Her temada farklı özelleştirme yapıldığı için tema yazarları temaya özel eklenti yazarak çözüyor bu durumu ama dediğim gibi keyler ile yapmakta mümkün css bilginiz ile üzerinde oynayabilirsiniz.

Widger keylerini kullanarak çekebilirsiniz. Özelleştirmede biraz uğraşırsınız. Her temada farklı özelleştirme yapıldığı için tema yazarları temaya özel eklenti yazarak çözüyor bu durumu ama dediğim gibi keyler ile yapmakta mümkün css bilginiz ile üzerinde oynayabilirsiniz.
Teşekkürler :) bir şey daha soracaktım, bu yöntemi deneyeceğim fakat daha kolaya yattığımı düşünürsek eklenti hali mevcut mu?

çünkü ben her zamanki gibi mükemmel eklenti seçimlerim ile çalıştıramadığım eklentileri denemişim :D
Eklenti denemenize gerek yok zaten hepsi widget olarak xenforo ile birlikte geliyor. Sadece css ile düzenleyeceksiniz. Mesela ben xenforo bettheme da bunu xenforo'un kendi widgetları ile yapmıştım. key'i divlerin arasına alıp css ile biçimlendireceksiniz hepsi bu. :)

Çözüm
teşekkürler :) Allah razı olsun :):):):)::)):):):):)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.