Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Footer İsteği

Mete_

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı

Çok güzelve şık görünüyor bunu yada benzerini yapabilirmiyiz ?

Ekran Alıntısı.PNG

Temayı tasarlayan kişye sahibine ulaştım adam 775 dolar istiyor tema için ?

Çok güzelve şık görünüyor bunu yada benzerini yapabilirmiyiz ?

Ekli dosyayı görüntüle 8765
Aslında yapılır kolay ama özel tasarım

Temayı ben de biraz inceledim ve sonra dedim ki kendi kendime eTiKeT™ eTiKeT™ bedavaya tema satıyorsun :) ciddi anlamda sağlam para istemiş diyeceğim ama bizim ülkemize göre çok sağlam para yoksa normal de 750-800 lira bazında düşünmek gerekiyor.

Temayı tasarlayan kişye sahibine ulaştım adam 775 dolar istiyor tema için ?

Bunu bende uzun zamandır bekliyorum hocam :) Hatta konusunu bile açmıştım geçtiğimiz günlerde :) netr0n netr0n hocam bi el atarsa olabilir sanırım :)) Yanlız eklenti değil de direk Widget Yöneticisi kısmından eklenebilse daha güzel olur gibi :)

Biraz bekleyin arkadaşlar size bir footer yazacağız inşallah,siz beğendiğiniz modelleri paylaşın bir derleme yapalın ona göre. Ek olarak eklenti olarak gelicek bu sistem. Ama eklenti olmasından korkmayın.

Biraz bekleyin arkadaşlar size bir footer yazacağız inşallah,siz beğendiğiniz modelleri paylaşın bir derleme yapalın ona göre. Ek olarak eklenti olarak gelicek bu sistem. Ama eklenti olmasından korkmayın.

Örnek mesela hocam :) Ama yukarıdaki arkadaşın attığı örnek tarzında olabilir. Hatta iconlarla daha iyi hale getirilebilir.
örnek1.png

Mümkünse şu görünüm için bir çalışma yaparmısınız ?

ekran-alintisi-png.8765

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.