Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 2.1 Eklenti Font Awesome Forum İstatistikleri

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

TheHypnosis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
TheHypnosis Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Font Awesome Forum İstatistikleri Vbulletin Tarzı - Vbulletin Tarzı Awesome İstatistikler

Forum Listesi Yanı İçin Extra.less Ekleyin

Ekli dosyayı görüntüle 11399

2.1
Kod:
.p-body-sidebar [data-widget-definition="forum_statistics"] .pairs.pairs--justified > dt:before {
    font-family: "Font Awesome 5 Pro";
    padding-right: 3px;
}
.p-body-sidebar [data-widget-definition="forum_statistics"] .pairs:nth-child(1) dt:before {
    content: "\f4b2";
}
.p-body-sidebar [data-widget-definition="forum_statistics"] .pairs:nth-child(2) dt:before {
    content: "\f4b6";
}...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

bende vbulletin istatistik tarzını beğeniyorum ama kodları eklediğimde sayfanın yapısını bozdu kaldırdım.

onu yaptım fakat ben biraz daha geliştirmek adına uğraşıyorum siz nasıl yaptınız eklerseniz orada çalışabilir paylaşabilirim

onu yaptım fakat ben biraz daha geliştirmek adına uğraşıyorum siz nasıl yaptınız eklerseniz orada çalışabilir paylaşabilirim

geliştirmenizi beklerim acelesi yok. xenforo eksiklerinden biri bence istatistik sistemi ve görselliği

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.