Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Font Awesome bazı ikonlar gözükmüyor

n3ujx

xFanatik
Kullanıcı
brands kategorisindeki ikonlar kare şeklinde çıkıyor gözükmüyor

örnek;
Maxthon_nAusxDsVYK.jpg

Discord, twitter square gibi ikonlar brands kategorisinde ve gözükmüyor

sorun yok cheetset midir nedir orada discord ikonu gözükmüyor diğer forumda bulunan ikonlar var sayfa da muhtemelen sebebi odur diye düşünüyorum

lütfen yardım edin discord ikonu ve bir çok ikon gözükmüyor xenforo ile iletişime geçtim şuan font awesome en son sürüm kullanmaktayız diyip duruyorlar

sorunun çözümü oldukça basit ama halledemedim

Maxthon_mGAQQJJ0Nj.jpg

Maxthon_IVQxxRwbqH.jpg

alttaki kısma brands ikon seçeneğini eklediğimiz takdir de sorun çözülecek çünkü bazı ikonların gözükmemesinin sebebi brands ikon kategorisinde olması bu yüzden xenforo sağolsun sadece bize 3 seçeneğini sunmuş

Maxthon_B6D7dSDxQP.jpg
Maxthon_uAeikWZ32P.jpg

üsteki koda font-family: "Font Awesome 5 Brands"; eklediğim zaman üst navigasyon çubuğundaki discord ikonunu değiştirdim fakat widget kısmında hiç bir değişim olmuyor

yanlış SS yüklemişim mesajları keşke düzenleyebilsem konunun içine ettim kusura bakmayın

Orda fa seçili bazı iconlar tamam f ile başlayan ama e ile başlayanlar ı alamıyorum

Uix tema kullanıyorum ama bazı iconlar etiket te olmuyor mesela twitter

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.