Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

File uploads are not allowed in your php config!

bilmem

Kullanıcı
Kullanıcı
File uploads are not allowed in your php config!

Daha Önceki Konumdaki Sorunumu Baya Araştırdıktan Sonra Bunu Buldum Ne Yapmam Gerekli Acaba ?

Geçerli stil dosyası yüklemenizi söylüyor. Yani kısacası yüklemiş olduğunuz dosya stil dosyası değil.

Burda Config'inizde Dosya Uploadları Yasak Demekte, Stil Dosyasıda Bu Yüzden Uploadlanmamakta.

Configden Dosya Uploadlarına İzin Verme Gibi Birşey Varmı ?

%90 İhtimalde Önceki Hata Bu Yüzden Kaynaklanmakta, Bunu Stil Dosyası Yüklerken Değil Herhangi Birşey Yüklemeye Çalışırken Keşf Ettim.

Bir önceki konunuza istinaden yazmıştım karıştı :)

Bana ftp ve forum giriş bilgilerinizi ve yükleyeceğiniz dosyaları da özelden atın bakalım soruna.

Bunu Veremem, Ancak Skypetan İstek Atmış Bulunmaktayım Ordan Eklerseniz Daha Hoş Olur.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.