Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Fatal Error: Uncaught exception.. "too many connection"

mkucuksari

Destek Ekibi
Yönetici
Destek ekibi
SMS onaylı
Xenforo geçiş yapalı 4 gün oldu, çok şükür ne kullanıcılardan herhangi bir bağlantı hatası ne de AP tarafında herhangi bir hata mesajı almıyorum.

Sadece ben 1 kez cepten bağlanırken çok kısa süreliğine şu hata mesajını aldım. Ama 10 sn sonra kendiliğinden düzeldi. Bugün 1 kullanıcı da benzer hatayı almış.

Sorun anladığım kadarı ile SQL yapılan bağlantı sayısındaki limitten kaynaklı. Yani ben öyle anlıyorum.

Hata şu an için rahatsız edici boyutta değil ama ben yine de paylaşmak istedim. Ne yapmamı önerirsiniz arkadaşlar ?

Ekli dosyalar

• IMG_2644.PNG
    IMG_2644.PNG
    152.5 KB · Görüntüleme: 7
@ mkucuksari mkucuksari; Abi "too many connection" bu zaten açıklamayı tamamlıyor aşırı baglanti oluşmuş mysql erişimi kısıtlanmiş anlık 1 şeydir genellikle hiti yüksek sitelerde bu ara ara karşimiza gelir çözümü için belirlenmiş mysql my.cnf baglanti değerleri vardır onlari yükseltmek
Hosting kontrolü senin elindeyse aşağidaki işlemi yap abi değilse host saglayıcına söyle php ve mysql değerlerini yükseltsinler anlik baglanti değerlerini.

mysqld > my.cnf düzenlemek gerekir.
php modülleri düzenlemek gerekir.

" memory limit - max_user_connections - maks_connections " bu 3 değeri yükseltmen işini çözecektir. bu işlemler sonrasi 1 restart gerekir.

Hızlı cevap için teşekkürler LaDezs LaDezs kardeşim. Net bir şekilde sorunu ve çözümü açıkladığın için teşekkür ederim.

Hosting hizmetini dışardan alıyorum. Eğer hata sayısı artarsa bir temasa geçerim onlarla.

Şu an için sayende içim rahatlamış oldu :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.