Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Facebook Tarzı Bağlantı Hesabı

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

SelamT

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba,

Benim özel yazılım bir web sitem var ve bu sitede hatrı sayılır sayıda üye var.
Bu siteye özel bir forum sistemi kurgulamayı düşündüm ama mükemmel bir forum sistemi kurgusu yapmak için uzun yıllar gerekeceği için elimde bulunan başka bir alan adına XenForo kurduk. Efsane bir sistemmiş, gerçekten uzun yıllar phpBB kullanan biri olarak bunu gördüm.

Şimdi bana şöyle bir şey lazım.
Bu sitemdeki üyeler forumuma giriş yapacağı/kayıt olacağı zaman aynı kullanıcı adı, parola ve mail adreslerini kullansınlar.
Aslında Facebok ile bağlanmanın aynını düşünebiliriz.

Kişi Sitem.Com ile bağlan seçeneğini seçecek ve o sitedeki 3 bilgisi aynı Facebook gibi otomatik oradan alınacak ve kayıt ekranında gerekli diğer alanlar kalacak sadece.

Konunun zorluğunu tahmin ettiğimden dolayı, ücretli destek ile bu işi çözebilecek varsa çok sevinirim.

Ayrıca, bahsettiğim iki sitenin birbiri ile konuşturulması noktasında (puanlama vs gibi detaylar var büyük sitede) yine ücretli destek verebilecek varsa iletişime geçebilir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.