Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Facebook ile üye olan kişiyi onay maili

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

hasannakyuz

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
herkese selamlar ;

başlamadan önce @LaDezs şarjım bittiği için cevap yazamıyorum suan kusura bakma :) ama mail ayarlarını yaptım.

sımdı Kullanım tekniği - Xenforo ile gmail destekli SMTP e-postalar nasıl gönderilir? anlatımı burada'ki konuda bahsedilen ayarlamaları yaptım ve gayet guzel bır sekılde calısmakta sorunsuz olarak , normal olarakuye olan kullacıya e posta onayı gıdıyor ve onaylamadan forumu kullanamıyor fakat facebook veyahut diğer sosyal medya hesapları ile kayıt olanlara onay maili gitmiyor , sosyal medya ile kayıt olanlara da bu e posta onayını nasıl zorunlu kılarım. Yada yapılamıyor ise en temizi soysal ağları kaldırmak olucak sanırım.

Son düzenleme:
E-Mail onaylı yerine Admin onaylı üyelik yap demek istedim o zaman onaya düşüyor facedekiler

Ben bir ara denedim facedekiler direk giriyordu. Zaten Facesi varsa mailide doğru olmuşoluyor bu mantıkla ona kontrol konulmamıştır.
Yada faceile girişi kaldır..

Ben bir ara denedim facedekiler direk giriyordu. Zaten Facesi varsa mailide doğru olmuşoluyor bu mantıkla ona kontrol konulmamıştır.
Yada faceile girişi kaldır..
Doğru haklısınız , bugün toplu mail denemesi yaptım 2 üye ‘ ye mail gitmedi yokmuş öyle bir mail adresleri o yüzden onaylı yapayım dedim sosyal bağı da herkes kullandığı için sahte olmasında imkansız admin onaylı en mantıklısı teşekkür ederim

Valla bende baş edemedim onaysız yaptım öyle gidiyor Zaten toplu mail atmak sorun sunucularda, yandexten atsam spama düşüyor. xf bildirim olayı güzel maili doğru olanlara bildirim geldi diye mail gidiyor tabi mail ile bildir seçilii ise

Hem admin hem mail onayda kullanılabilir ama dimi sıkıntı çıkarır mı acaba

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.