Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Extra.Less Şablon Değişikliği

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

hasannakyuz

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Selamlar ;

Az önce extra.less üzerinde resimde görülen bildirim dikkati mi çekti.

Screenshot_1.png

Bildirime tıkladığım da aşağıda ki eklentilere ait şablonlar yer alıyor. Complited template code kısmında ise bazı kodlar extra.less içerisine ekleme yapılması gerekli gibi gösteriyor tam anlamadım. o şekilde yapınca ama forum bozuluyor. Bu nedir ?

Screenshot_2.png

Çözüldü Extra.Less Şablon Değişikliği

Adı geçen eklentiler bu şablona kanca atarak CSS kodlarını kullanmak istiyor ve bunu da yapıyordur. Ancak bunu adı geçen şablon içinde siz göremezsiniz ;) yani bu bir sorun değil olağan bir işlemdir.
konu hala günceldir. Eklenti yazarına çat pat anlatmaya çalıştım ama olmadı.

Adı geçen eklentiler bu şablona kanca atarak CSS kodlarını kullanmak istiyor ve bunu da yapıyordur. Ancak bunu adı geçen şablon içinde siz göremezsiniz ;) yani bu bir sorun değil olağan bir işlemdir.

Çözüm
Sağolasın hocam bilgilendirme için. Huzura erdim şu an sayende ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.