Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XF 2.1 Eklenti Etiketli Kullanıcı Renklendir

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mcv_js

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Eklenti sahibinin izni olmadan paylaşıldığı için yine eklenti sahibinin isteği üzerine konu kaldırılmıştır.

XenForo.GenTr Yönetimi

Yanlız o verdiğiniz kodlar benim eklentim içindeki kodlar arkadaşım dikkat et, eklenti tamamen bana ait eklenti içindeki kodlarda kısaca nasıl paylaştığın değil kodların bana ait olması önemli olan

Yanlız o verdiğiniz kodlar benim eklentim içindeki kodlar arkadaşım dikkat et, eklenti tamamen bana ait eklenti içindeki kodlarda kısaca nasıl paylaştığın değil kodların bana ait olması önemli olan
Bir şey farkeder mi? Belki böyle uğraşmak isteyen olur merak eden olur diye paylaşıyorum.

İleride kendi eklentisini yazmak isteyen kişiler için örnek kodları görmeye yarayacak

Bana ait benim yazdığım kodları bana mesaj atıp izin alarak paylaşmış olsanız problem değil arkadaşım burası bilgi paylaşım yeri evet ama bir insana ait kodlar onun izni olmadan ona sorulmadan sanki size aitmiş gibi paylaşılmaz paylaşılamaz. Bu konuda sizde biliyorsunuz bunu ki kaldı ki özel mesajla sorup yapsanız problem yok ama eklentime ait kodları siz kendinize ait gibi paylaşmışsınız bu ne etik ne de yasal.

Bana ait benim yazdığım kodları bana mesaj atıp izin alarak paylaşmış olsanız problem değil arkadaşım burası bilgi paylaşım yeri evet ama bir insana ait kodlar onun izni olmadan ona sorulmadan sanki size aitmiş gibi paylaşılmaz paylaşılamaz. Bu konuda sizde biliyorsunuz bunu ki kaldı ki özel mesajla sorup yapsanız problem yok ama eklentime ait kodları siz kendinize ait gibi paylaşmışsınız bu ne etik ne de yasal.
Sormadığım için özür dilerim ancak ben hiçbir yerde kod bana aittir diye bir şey demedim.

paylaştığım eklentiler tamamen bana ait kodlaması ve kurulummda WBB etiketi geçer addons.json dosyasında da mevcuttur. Neyse ben ilk mesajımda emeğinize sağlık demiştim en yukarıda yine de nezaketle yaptığınız paylaşımı takdir ettim ama dediğim gibi paylaştığım kaynak ADDONS yani hepsi kendime aittir benim tarafımdan kodlanmııştır. Teşekkür ederim.

Bu kaynak artık kaldırıldı ve indirilemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.