Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel etiketlerim index alıyor

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

CraftRosi

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://minecraftkenti.com
bütün etiketlerim index alıyor site:minecraftkenti.com yazarsanız görürsünüz bir konuyunun title ını yazıyorum konu çıkmıyor etiket çıkıyor neden acaba

Site haritası oluşturma seceneklerinde etiketler konular ve mesajlar işaretli ise konularınızın İndex almasi için sabırlı olmanız gerekmektedir. Siteniz özgün içerik barindiriyorsa mutlaka google sıralamasına girersiniz. İşin SEO kısmı bam başka tabi. Anahtar kelimelerde rakiplerinizin sitesi daha kaliteli ve özgünse siz arka sayflarda kalırsınız.

Merhabalar CraftRosi CraftRosi

index alma durumunu belirlenmiş alanlara kapatmak için robots.txt'yi kullanırız buda şu anlama gelir
botların hangi bölümleri okumasını veya okumamasını manuel olarak belirleyebiliriz.

robots.txt oluşturun ve içine alttakileri ekleyin.

User-agent: *
Disallow: /tags/
Disallow: /etiketler/

Merhabalar CraftRosi CraftRosi

index alma durumunu belirlenmiş alanlara kapatmak için robots.txt'yi kullanırız buda şu anlama gelir
botların hangi bölümleri okumasını veya okumamasını manuel olarak belirleyebiliriz.

robots.txt oluşturun ve içine alttakileri ekleyin.

User-agent: *
Disallow: /tags/
Disallow: /etiketler/
Tamam hocam şeyde eklememe gerek varmı Allow: / vede sitemap neoluyor onu da açıklarmisiniz

Tamam hocam şeyde eklememe gerek varmı Allow: / vede sitemap neoluyor onu da açıklarmisiniz

Aşağidaki konu size robots.txt ile ilgili bütün alanıyla yardımcı olacaktır.

Aşağidaki konu size robots.txt ile ilgili bütün alanıyla yardımcı olacaktır.

tamam hocam yaptım sitemap için bişey yapıcakmıyım?

sorun çözdülmedi hala etiketler index alıyor forum linkim: minecraftkenti.com site:minecraftkenti.com diye tarattım vede şey sadece konularım index alsın istiyorum

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.