Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Tema isteği Etiket nickli Hocamız Ücretli Tema İşleri Yapıyor mu?

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu temayı istemektedir.

yucelyenidogan

Yeni kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,

Özel Mesaj atmayı denedim lakin sanırım özel mesajlaşma kapalı ya da benim yetkim yok.
Başlıkta belirttiğim gibi hocamızın yaptıklarını yıllardır uzaktan hayranlıkla takip ediyorum. Xenforo bilgisi de göz ardı edilemez. Ücretli işler yapıyor mu? Buna tema eklentiler modifikasyonlar vs.. Yani aklımda büyük bir forum sitesini devralmak var. Şuan pazarlık aşamasındayız. Şimdiden sormak istedim. Kendisi ya da ekipten diğer arkadaşlar da yanıtlayabilir. Aklımda bir sitenin tasarımı var birebir aynısı tabi ki değil lakin esinlenerek güzel bir tasarım ve forum düzeni oluşturmak istiyorum. Bu konuda da adminimizle çalışmak isterim.

Saygılar.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.