Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Eski Nickleri Kısmını Kaldırma

KatliamSec

Sabit kullanıcı
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar nick değiştirince yanında eski nickleri görmemize yarayan bir icon çıkıyor onu nasıl kaldıra bilirim lütfen açıklayıcı bir şekilde yardımcı olunuz, günde tek bir mesaj hakkım var Türkiyede yaşamadığım için numara onayından geçemiyorum

Nasıl yapılır ? Eski Nickleri Kısmını Kaldırma

İl olarak bunu kullanıcılara vermek açıkcası çok mantıklı bir işleyiş değil bence. Bu ikonu kaldırmanın ise iki yolu var.
1. izin vermeyeceksiniz.
2. CSS ile gizliyeceksiniz. Aşağıdaki kodu extra.less eklemeniz yeterlidir.

CSS:
.memberHeader--withBanner .memberHeader-nameChangeIndicator,
.memberHeader-nameChangeIndicator
{
    display: none;
}
İl olarak bunu kullanıcılara vermek açıkcası çok mantıklı bir işleyiş değil bence. Bu ikonu kaldırmanın ise iki yolu var.
1. izin vermeyeceksiniz.

CSS:
{
}

Çözüm
1. izin vermeyeceksiniz.

CSS:
{
}
İzin kontrollerini nerde hocam tam olarak gözden kaçırıyorum bende sorayim dedi hazir konu açılmışken

Daha kolay bir yolu var,
şu eklenti ile hall ettim hocam

ve şu sizin verdiğiniz kodu eklememe rağmen hala açılır panelde ikon gözüküyordu

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.