Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eski Linklerin Düzeltilmesi

htsumer

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.mutemetler.com/forum/
Eski myBB'den sanırım kalma link var
/forum/attachment.php?aid=1058

XenForo geçtikten sonra bu link çalışmıyor. Bunu nasıl bulabilirim.. Şuanki forum linki şöyle

/forum/konu/aciga-alinan-personel-emekliye-ayrildiginda-emeklilik-islemleri.2889/#post-22897

/forum/attachment.php?aid=1058 bu lınk eklı dosya lınkıdır.

mybb xenforoya gecıste mybb eklı dosyaları xenforo gosterdıgınızı varsayarak

bu lınklerı xenforo yonlendırmedıgınız surece bu lınke baglı olan eklı dosyaya ulasamazsınız. dıye dusunuyorum.

Evet dosya linki ama bu dosyayı bulamak için soruyorum. Linki yenileyeceğim. Bir çok link var böyle hatalı.. Acaba eski myBB dosyalarındamıdır ki?
/admin.php?attachments/

normalde tasıma esnasında sıze xenforo sorar eklı dosyalarınız var mı dıye.

sızde mybb eklı dosyaların oldugu klasoru gosterırsınız xenforo gerısını kendı yurutur.

lakın mesaj aralarındakı eskı dosya lınklerı bosa doner. bunu yonlendırme yaparak cozebılırsınız.

konu,kategorı.uye yonlendırmesını bılıyorum ama eklı dosya uzerıne hıc ugrasmadım.

Yönlendirme için değil. Konu içinde link vermiş dosyaya mesela o link eski olduğu için dosya yok tabiiki.. Şimdi o dosyaları bulup eklemek istediğim için İD= göre o dosyalara ulaşmak istedim

bıraz ugrastırır ama kesın cozum elınde mutlaka mybb yedegın duruyordur.
bılgısayarında localhost kur ordan bahsettıgın eklı dosyaları tektek ındırıp xenforoya gecır.

Xf'de pdf dosyaları hangi klasörde "ihraç emekli yolluğu.pdf" adını buldum da onu arayacağım

bir kac yil önce bende mybb den xf gecis yaptim böyle bir hatayi ilk defa görüyorum. tasimada genelde icerikler aynen gecmesi gerek genelde gizlenmisler hata verir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.