Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

En son hangi dizi yada filmi ?️ izledin ?

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
Merhaba arkadaşlar,
En son izlediğiniz yapımı birbirimiz ile paylaşarak tavsiyelerde buluna biliriz arkadaşlar

En son izlediğim dizi Netfilix : Lucifer

Yorumum : Dizinin sonun henüz gelmedi ne yazık ki. 5. Sezon 8. bölümde kaldı, 3 sezonda biraz sıkıyor ama sonradan açılıyor. Dizi şeytan dünyaya iniyor ve espiri, sürükleyici bir şekilde bunu bizlere anlatıyor. Aşk, macera, polisiye gibi bir çok dalda güzel bir dizi. Açıkcası ben beğendim sadece bu kadar sezon sürmesi dışında :) 10 üzerinde 7 derim sanki.

Son düzenleme:
Abi valla yalan yok Netflix'i komple sömürdüm desem yeridir. Bir de pandemi sürecinde evdeydik, arkadaş sağ olsun 2 kişilik paket almış birini bana verdi ondan izliyorum.

Şimdi de Ugur Ugur abimin tavsiyesi var Under the Dome izliyorum, çok güzel bir dizi hoşuma gitti. İzlediğim zaman, vaktimi boşa harcamışım diyeceğim bir dizi değil. Film olarakta Netflix'te Özgürlük Yolu izledim, kesinlikle tavsiye ederim.

Under the Dome bende izlemiştim evet, ilk izlediğimde tamam dedim buldum dizimi ama sonra açıkcası sıktı. Ama ever boza zaman harcanmış bir dizi değil izlenir ;)

Under the Dome bende izlemiştim evet, ilk izlediğimde tamam dedim buldum dizimi ama sonra açıkcası sıktı. Ama ever boza zaman harcanmış bir dizi değil izlenir ;)

Çerezlik dizi tadında After Life tavsiye edebilirim abi, belki izlemişsindir ama güzel bir dizi :)

Merhaba arkadaşlar,
En son izlediğiniz yapımı birbirimiz ile paylaşarak tavsiyelerde buluna biliriz arkadaşlar

En son izlediğim dizi Netfilix : Lucifer

Yorumum : Dizinin sonun henüz gelmedi ne yazık ki. 5. Sezon 8. bölümde kaldı, 3 sezonda biraz sıkıyor ama sonradan açılıyor. Dizi şeytan dünyaya iniyor ve espiri, sürükleyici bir şekilde bunu bizlere anlatıyor. Aşk, macera, polisiye gibi bir çok dalda güzel bir dizi. Açıkcası ben beğendim sadece bu kadar sezon sürmesi dışında :) 10 üzerinde 7 derim sanki.
Son sezıon berbattı

Lucifer'e başladım ama sarmadı beni, bir bölüm dahi izleyemeden bıraktım.

Son izlediğim diziler:

Under the dome
Vikingler
Atiye
Hakan Muhafız
Breaking Bad

İzlemediğim film kalmadığından, yeni filmleri beklemedeyim. Özellikle morbius. Film tavsiyesi isteyenlere bir sürü var ama yarın tatil aksiyonlu bir şey olsun diyenlere priest ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.