Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Eklentisiz Gece-Gündüz Modu

XF 2.1 Eklenti Eklentisiz Gece-Gündüz Modu 1.0.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Sanırım benim temaya uymuyor
kodları eklesemde gelmiyor
Merhabalar,

Arkadaşlar bu teknik her xenforo temasına uyumlu token yapısı değişmediği sürecede xf 2.x.x üstü sürümlerle de sorunsuz çalışmakta zaten herhangi bir değişiklikte güncellemede getiririz.

Sorunlarınıza gelecek olursak mevcut sorununuzu bu şekilde çözüm bulmam çok zor site adresi veya kodu eklemeye çalıştığınız şablonu(kod öbeklerini) atarsanız. Daha kolay çözüm bulabilirsiniz.

İyi forumlar

merhaba gece gece beynim tuhaf oldu bi türlü cözemedim nasıl yapacağımı kavrayamadım eklenti varsa paylasabilirmisin benmi göremiyorum 2.2 icin

Merhabalar,

Arkadaşlar bu teknik her xenforo temasına uyumlu token yapısı değişmediği sürecede xf 2.x.x üstü sürümlerle de sorunsuz çalışmakta zaten herhangi bir değişiklikte güncellemede getiririz.

Sorunlarınıza gelecek olursak mevcut sorununuzu bu şekilde çözüm bulmam çok zor site adresi veya kodu eklemeye çalıştığınız şablonu(kod öbeklerini) atarsanız. Daha kolay çözüm bulabilirsiniz.

İyi forumlar
www.renkliyazi.com

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.